Par mums

Klientu atsauksmes

Autonomas īpašnieki uzzināja par BIZON pakalpojumiem internetā, kur ievietota visnotaļ pievilcīgā un praktiskā BIZON mājas lapa.
Pēc biznesa pārdošanas pieteikuma elektroniskas nosūtīšanas, norunājām tikšanos ar BIZON pārstāvjiem BIZON birojā, kas atrodas ērti piebraucamā vietā Rīgā, pie Akmens tilta Pārdaugavas pusē. Īsā un konstruktīvā sarunā vienojāmies par darba plānu un iespējamo uzņēmuma cenu. Pēc nepieciešamo dokumentu nosūtīšanas noslēdzām līgumu par konsultāciju pakalpojumu saņemšanu.
BIZON atrada pircēju, kuram arī uzņēmums tika pārdots.
Ļoti ērts likās BIZON bezmaksas pakalpojums, kad BIZON kļūst par maksājumu veikšanas starpnieku, tādējādi garantējot naudas saņemšanu pārdevējam, ar nosacījumu, ka visi biznesa pārdošanas līguma noteikumi ir izpildīti, kā arī garantējot pircējam, ka pārdevējs naudu nesaņems, ja nepildīs līgumu godprātīgi. Tādā veidā izvairījāmies no nevajadzīgām bankas darījumu konta formalitātēm un papildus komisijas maksām.
Divu mēnešu laikā pārdošanas process tika pabeigts un nauda saņemta pārdevēju kontos. Datums 01.10.2007. Paraksts K. Feldmans telefons 28315779

K.Feldmans Autonomas „Toprent” pārdošana

Ātri un profesionāli. Ieinteresēti, gudri un ļoti jauki cilvēki. Tiešām bija prieks sadarboties.

Ieva K. Sporta un skaistumkopšanas centra pārdošana

Liels paldies par jauko darbu un lielisko attieksmi!

Ilze Cekule pārvākšanās un iepakošanas pakalpojumi

Esmu bezgala priecīga, ka ir šāds pakalpojuma veids - biznesa pārdošana. Es nezinu, kā es tiktu galā ar šo lietu, ja man nebūtu atsūtīts piedāvājums sadarboties. Esmu ļoti apmierināta ar sadarbību un SIA "BIZON" profesionalitāti!

Agita Liepa solāriju studija - pārdevējs

Profesionāla un kompetenta palīdzība. Viegli sadarboties.

Ģirts L. solāriju studija-pircējs

Fantastiski ātri, godīgi un profesionāli darbojas šī kompānija. Liels paldies par atsaucību, labi padarītu darbu. Apmierināti esam visi - gan pārdevēji, gan pircēji.

Inta R. kafejnīca - pārdevējs

Darbs ar konsultantu noritēja veiksmīgi un operatīvi. Procesa gaitā viss notika profesionāli un bez starpgadījumiem. Konsultants iepazīstināja ar pērkamā objekta saimniekiem, kā arī dokumentāciju, tādejādi atvieglojot objekta pirkšanu.

Edgars L. kafejnīca-pircējs