Uzņēmums

Veļas mazgātava Rīgā

ID 2552

Pārdošanas cena

55 000

Atrašanās vieta

Rīga

Nozare

Sadzīves pakalpojumi

Biznesa veids

Veļas mazgātava Rīgā

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

2 700 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

83 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdod biznesu – strādājošu un modernu, pilnībā aprīkotu veļas mazgātavu Rīgā ar attīstības perspektīvām. Tā izceļas ar individuālu pieeju klientiem un augstu kvalitāti.

Augsta kvalitāte ir redzama arī 150 m2 telpās – tās ir svaigi izremontētas, ar nepieciešamo standartu elektrības, ūdens un kanalizācijas, ventilācijas pievadiem un sistēmām, video novērošanu. Aprīkojums ietver Miele veļas mašīnas un žāvētājus, kā arī modernu lielgabarīta veļas gludināšanas rulli. Veļas mazgātavas apjoms šobrīd sastāda līdz 12 tonnām mēnesī. Ar esošo bāzi apjomu var palielināt līdz 18 tonnām.

Plašā klientu bāzē ir gan viesnīcas, hosteļi, bērnudārzi, frizētavas un citas organizācijas, gan arī individuālie klienti. 

Komandā strādā 6 darbinieki maiņās. 

Gada apgrozījums sastāda 83 000 EUR. Ikmēneša izdevumi sastāda 6 000 EUR, no kuriem lielākie ir par darba algām un elektrību. Iepriekšējā gadā tika pabeigti remonti un veiktas visas nepieciešamās investīcijas. Viss aprīkojums kopā ar ieguldījumiem kopā sastāda 71 000 EUR.

Ļoti izdevīgs darījums jaunam īpašniekam – piedāvātā biznesa cena ir ievērojami mazāka par nepieciešamajiem ieguldījumiem, lai izveidotu tāda līmeņa veļas mazgātavu.

Nepalaidiet garām! 

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes