Uzņēmums

Suši piegāde

ID 3232

Pārdošanas cena

45 000

( Cena koriģēta )

Atrašanās vieta

Rīga

Nozare

Restorāni, bāri un klubi

Biznesa veids

Suši piegāde

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

1 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

214 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

24 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdod biznesu – pelnošu suši piegādes uzņēmumu. Ļoti izdevīgs piedāvājums, prognozētais atmaksāšanās periods ir 2 līdz 3 gadi.

Uzņēmumam ir ieņemta un noturēta stabila pozīcija savā nišā, neskatoties uz to, ka šajā nozarē ir arī lielāki spēlētāji un konkurence. Apgrozījums sastāda vidēji 18 000 EUR mēnesī, peļņa vidēji sastāda 2 000 EUR mēnesī.

Klienti pārsvarā pasūta ēdienu internetā uzņēmuma mājas lapā. Uzņēmums ir ieguldījis ap 1200 EUR mēnesī reklāmā un zīmola attīstībā. Klienti tiek aktīvi uzrunāti Facebook – ir izveidots 20+ tūkstošu sekotāju loks un klienti atstāj labas atsauksmes. Arī Gooogle dabiskajā meklētājā ir sasniegtas labas pozīcijas.

Ir pašu pavāri un operatori, kas nodrošina pasūtījumu pieņemšanu, izgatavošanu un operatīvu piegādi uz mājām vai birojiem.

Ir pilnībā nokomplektēta virtuve ēdiena izgatavošanai un glabāšanai, kā arī ir izveidota klientu apkalpošanas daļa, kur klienti var paši ienākt pakaļ pasūtījumam.

Ir iespēja attīstīt šo uzņēmumu tālāk izmantojot esošo darbības modeli un klientu loku. Var pievienot piedāvājumam citus ēdienus, piemēram hamburgerus vai picas. Vēl ir iespējams palielināt klientu plūsmu Google vidē.

Nepieciešamības gadījumā  ir iespējams pievienot arī papildus telpas tajā pat vietā.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes