Uzņēmums

Šūšanas cehs

ID 3274

Pārdošanas cena

8 000

Atrašanās vieta

Rīga

Nozare

Apģērbs

Biznesa veids

Šūšanas cehs

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

2 800 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

24 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdošanā neliels šūšanas cehs Rīgā. Labi aprīkota šūšanas ražotne, kas strādā uz nelielu partiju pasūtījumiem, dažādu apģērbu šūšanai. Uzņēmums ir specializējies rūpnieciskā šūšanā – standartizēti modeļi, griezumi. Starp lielākiem pasūtījumiem, ir iespēja, laicīgi plānojot, iekļaut mazās partijas – līdz 20 vienībām viena modeļa. Laba iespēja piesaistīt mazos zīmolus. Uzņēmumam lielākā daļa ir vieglā apģērba (lielākoties sieviešu) šūšana (ar/bez oderes) – kleitas, svārki, blūzes, topi u.tml. Laba kvalitāte un ātri izpildes termiņi. Uzņēmumam ir viens lielāks pasūtītājs (73%), kas strādā uz eksporta tirgiem un viens mazāks (11%) dizainera uzņēmums. Pārējie ir mazāki un retāki pasūtījumi, jo uzņēmums nekad nav strādājis pie klientu piesaistes.
Uzņēmumā ir 3 šūšanas meistares, kas veic visas šūšanas operācijas. Reizēm tiek piesaistīta ceturtā meistare uz piegriešanu un citām operācijām. Ir vairāki klienti, kas dod auduma sagataves un šūšanas cehs sašuj gala produkciju. Uzņēmumam nav savu produktu, tiek izpildīti citu dizaineru un tirgotāju pasūtījumi.

Telpas tiek nomātas. 97 kvm ražošanas telpas aprīkotas ar profesionālu tehniku: 5 šujmašīnas JUKI, 4 diegu overloki (3,4,5 diegiem) JUKI, Pogcaurumu iekārta BROTHER,  Pogu piešūšanas iekārta JUKI, Apšūšanas iekārta UNION SPECIAL, Kurbulēšanas iekārta, griešanas nazis,  gludeklis ar tvaika ģeneratoru un gludināmo dēli, kompresors. Vēl uzņēmumam ir audumu, diegu un furnitūras krājumi. Kopējā iekārtu un krājumu vērtība ir tuvu pārdošanas cenai.
Šobrīd uzņēmuma apgrozījums ir vidēji 2000 eiro mēnesī. Tā ir samaksa tikai par šūšanas pakalpojumiem. Ar esošo apgrozījumu sanāk, lai segtu tekošās telpu īres un komunālos maksājumus + darbinieku darba algas + nepieciešamās izejvielas. Peļņas šobrīd uzņēmumam nav.

Šūšanas ceham ir potenciāls radīt jaunus produktus,  sākot ar piegriešanu  un beidzot ar  sašūšanu. Iekārtas ir piemērotas dažādu izstrādājumu šūšanai – kokvilna, lins, poliesters, trikotāža, sporta apģērbs. Šuvējām ir pieredze šo izstrādājumu izgatavošanā.

COVID-19 krīzes laikā, uzņēmums šuj sejas maskas vairākiem starptautiskiem uzņēmumiem, spējot nekavējoties pielāgoties pieprasījumam.

Šāds uzņēmums ir ļoti piemērots cilvēkam, kurš vēlas darboties apģērbu biznesā vai attīstīt savu apģērba līniju.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā

Rīga