Uzņēmums

Metāla būvkonstrukciju rūpnīca

ID 2251

Pārdošanas cena

2 700 000

Atrašanās vieta

Jelgava

Nozare

Ražošana

Biznesa veids

Metāla būvkonstrukciju rūpnīca

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

2 800 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

3 000 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

400 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdod biznesu – augstas kvalitātes ar augstu pievienoto vērtību būvkonstrukciju ražošanas rūpnīcu un ar to saistītu nekustamo īpašumu – ēku un zemi.

Uzņēmuma galvenais virziens ir dažādu nesošo metāla būvkonstrukciju ražošana  noliktavām, angāriem, tirdzniecības centriem, ražošanas ēkām, citiem industriāliem objektiem, kā arī ieliekamo detaļu un nerūsējošā tērauda izstrādājumu ražošana.

Jauni virzieni, kuros uzņēmums jau izpilda pasūtījumus, ir dažādu individuālu pasūtījumu saliekamo dzelzsbetona konstrukciju ražošana, piemēram, kolonnas, cokolpaneļi, specifiskas kāpnes, palatformas dzīvojamām, publiskām un tehniskām būvēm. Papildus uzņēmums ražo “Terrazzo” dzelzbetona produktus.

Kompānijas īpašā priekšrocība ir spēja izgatavot nestandarta konstrukcijas nelielās sērijās vai arī vienā, unikālā eksemplārā. 

Kompānija spēj ļoti elastīgi pielāgoties klientu vajadzībām un nodrošina augstu izpildījuma kvalitāti. Tas dod priekšrocības veiksmīgi un stabili darboties nišā starp lielākiem masveida sērijveida produkcijas ražotājiem, kuriem nav izdevīgi nodarboties ar salīdzinoši neliela apjoma pasūtījumiem un no otras puses mazajiem ražotājiem, kuriem nav pa spēkam apgūt vidēja lieluma pasūtījumus, piemēram 250 tonnu apjomā. Ražotnes jauda ir līdz 320 tonnām mēnesī. 

Uzņēmumam ir sadarbības partneri būvniecības nozarē gan Latvijā, gan Skandināvijā, kas nodrošina regulārus pasūtījumus. Daļa produkcijas paliek Latvijā, daļa tiek eksportēta uz Igauniju, Somiju, Zvieriju un Islandi. Tas arī parāda uzņēmuma spēju nodrošināt augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu. Ir realizēti projekti, piemēram Igaunijā par kopējo summu 890 tūkst EUR, Islandē 380 tūkst. EUR, Somijā/Zviedrijā 1.3 mi EUR.

Rūpnīca darbojas 5 gadus, savukārt tās vadībai un galvenajiem darbiniekiem ir 10 un pat vairāk kā 30 gadu pieredze šajā nozarē. 

Rūpnīcā strādā kopā 40 darbinieki, no kuriem 8 ir vadībā. Nelielais kolektīvs un vadības grupa ir ļoti elastīgi pielāgot ražošanu un darba procesus nepieciešamajam pasūtījumu apjomam un specifikai un tādējādi ir ļoti konkurētspējīgi. Darbs notiek pat 3 maiņās, ja nepieciešams pasūtījumu izpildei.

Rūpnīcas ēkas kopīgā platība ir 6000 m2. No tiem birojam ir atvēlēti 300 m2, ģerbtuvēm un palīgtelpām 200m2, pārējais ir ražošanai. Ar ēku saistītā zemes platība ir 9 000 m2.

Rūpnīca atrodās pilsētā un ir viegli sasniedzama darbiniekiem ar pilsētas transportu, tomēr sglabājot industriālā rajona klasifikāciju.

Jaunajam īpašniekam ir iespējams paplašināt rūpnīcas teritoriju nopērkot vai iznomājot  piegulošās zemes apmēram 4 ha platībā un ēkām apmēram 2000 m2 platībā.

Ražošanas 2 lielie angāri ir 80 m gari un ar 10 m augstiem griestiem, kas ļauj izgatavot garas, liela apjoma konstrukcijas līdz 27 m garumā un 5 m platumā. Tai pat laikā rūpnīca var ražot arī mazas, centimetros mērāmas detaļas. Plašais iespējamo izmēru diapazons dod lielas priekšrocības dažādu individuālu pasūtījumu izpildei. 

Rūpnīcā ir nokomplektēta pilna cikla ražošana ar plazmas iekārtu (12m), zāģiem, metināšanas aparātiem, skrotēšanas iekārtu, krāsošanas iekārtu, celtņu līnijām ar celtspēju 5-10 t, veidņu izgatavošanas un citu nepieciešamo aprīkojumu. 

Uzņēmumam ir ražošanas procesa kontroles atbilstības sertifikāts atbilstoši LVS EN 1090-2 un LVS EN 1090-1 ar izpildījuma klasi EXC3 un metināšanas sertifikāts atbilstoši LVS EN 1090-2 ar izpildījuma klasi EXC3.

Uzņēmuma apgrozījums ir katru gadu audzis un 2017. gadā sasniedza 3.2 miljonus EUR, peļņa sasniedza 400 tūkstošus EUR.

Uzņēmums atrodas Jelgavā, kas izceļas ar ražošanas tradīcijām un iespējām nodarbināt nozares speciālistus.

Uzņēmuma plānos ir attīstīt tālāk gan metāla konstrukciju, gan dzelsbetona konstrukciju ražošanu, kā arī nerūsējošā metāla izstrādājumu un ieliekamo detaļu biznesu.

Pelnošs un uz izaugsmi vērsts uzņēmums ar izcilām perspektīvām nākotnē. Var turpināt darboties autonomi, kā arī var veiksmīgi iekļauties kādā citā ar būvniecību un būvkonstrukciju ražošanu saistītā uzņēmumā.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes

Jelgava