Uzņēmums

Sporta klubs Rīgā

ID 3175

Pārdošanas cena

180 000

Nozare

Izklaide un sports

Biznesa veids

Sporta klubs Rīgā

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

260 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdošanā liels sporta – fitnesa klubs Rīgā. Gandrīz 1200 kvm nomātās telpās ir ierīkots augstas klases profesionāls trenažieru komplekss, telpas grupu nodarbībām un individuāliem treniņiem, ērtas ģērbtuves un dušas, kā arī plaša SPA un atpūtas zona ar pirtīm, džakuzi, bāru un solārijiem. Sporta klubā ir viss personāls no administratoriem, privātiem un grupu treneriem līdz pat apkopējām. Ļoti profesionāla un pārdomāta infrastruktūra ar vienu no labākajiem aprīkojumiem Rīgā.
Sporta klubs ir labi iestrādāts, apkalpojot vidēji 600-700 abonomentus mēnesī. Uzņēmumam ir sadarbības līgumi ar visām lielākajām apdrošināšanas sabiedrībām.
Uzņēmums ir investējis lielas summas sporta kluba izveidē un ierīkošanā, kas ir ļāvis 10 gadu laikā atdot bankā 500.000 eiro kredītu.

Esošo aprīkojumu (trenažieri, aprīkojums, solāriji, saunas, mēbeles utt) uzņēmums iegādājās pirms 10 gadiem par 370.000 eiro plus pvn. Aprīkojums ir ļoti rūpīgi kopts, visi sēdeklīši ir pāršūti, nodrošinot komfortablu izmantošanu. Bez šaubām, aprīkojumam ir zināms nolietojums, taču tehniski tas lieliski kalpo un pilda visas funkcijas.

Sporta klubs atrodas ļoti labā lokācijā, tuvu centram, ērti piebraucams ar lielu auto stāvlaukumu. Nomas līgums vēl ir uz 7 gadiem.

Kluba ienākumi ir mainīgi, atkarībā no gada laika un akcijām, bet vidēji mēnesī ir ap 22.000 eiro. Izmaksas (telpu noma, komunālie (ūdens, elektrība, siltums), darbinieku atalgojums, marketings un saimnieciskie izdevumi) arī ir mainīgas, taču vidēji mēnesī tās ir ap 16.000 eiro. Starpība veidojas ap 6000 eiro mēnesī. 

Sporta kluba noteikumi ir ļoti lojāli klientiem un cenu līmenis ir ļoti demokrātisks, salīdzinot ar plašajām iespējām gan sportā, gan relaksācijā.

Lielisks bizness, kurš tiek pārdots īpašnieku dzīves vietas maiņas dēļ.

Iesakām!

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes