Uzņēmums

Specializēta trušu ferma

ID 1499

Pārdošanas cena

200 000

( Cena koriģēta )

Atrašanās vieta

Krimuldas pagasts

Nozare

Lauksaimniecība

Biznesa veids

Specializēta trušu ferma

Juridiskā forma

Cita forma

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdošanā zemnieku saimniecība, kas specializējas trušu gaļas produkcijas ražošanā. Trušu ferma ir nokomplektēta ar Itālijā ražotām iekārtām un specializētu ventilācijas sistēmu, kas nodrošina automatizētu trušu uzturēšanu (barošana, siltuma režīms, būru tīrīšana) pēc starptautiskiem kritērijiem.  Ferma nodrošina pilnu tehnoloģisko ciklu t.i no apsēklošanas, audzēšanas līdz kaušanai un produkcijas fasēšanai, loģistikai. Saimniecība atrodas 50 km attālumā no Rīgas, kas ir ļoti labi no loģistikas viedokļa.

Zemnieku Saimniecībai pieder 3,2 ha liels zemes gabals ar 2 ēkām katra pa 900 kv.m.. Vienā atrodas pilnībā aprīkota un pilnībā strādājoša trušu ferma, saldētavas, kaušanas iecirknis, bet otra ēka ir attīstības stadijā, lai piešķirtu Lauku atbalsta dienesta līdzfinansējumu un izveidotu otru identisku fermu ražošanas apjoma dubultošanai.

Trušu gaļas produkcija tiek realizēta lielākajās Latvijas lielveikalu ķēdēs, kā arī tiek veiktas piegādes restorāniem. Bizness ar ļoti pieprasītu un veselīgu produkciju!

 

 

Drukāt | Nosūtīt e-pastā

Krimuldas pagasts