Uzņēmums

Skaistumkopšanas studija Rīgas centrā

ID 2743

Pārdošanas cena

35 000

( Cena koriģēta )

Atrašanās vieta

Rīga, Latvia

Nozare

Frizētavas un skaistumkopšanas

Biznesa veids

Skaistumkopšanas studija Rīgas centrā

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdošanā lieliska skaistumkopšanas studija Rīgas centrā! Pārdomāts interjers, veiksmīgs telpu izkārtojums un prasmīga speciālistu komanda! Kosmetaloģija, radošs manikīrs, skropstu pieaudzēšana un vaksācija, frizieri un virkne ķermeņa procedūras! Ļoti liels skaits pastāvīgo klientu, kas novērtē meistaru kvalitāti!

Studija nomā 110 kvm telpas, pamatā sadalītas kabinetos. Noma ir tikai 770 eiro +pvn+komunālie maksājumi. Darbu studijā organizē administratore, kas arī veido sociālo tīklu reklāmas un aktivitātes lielam skaitam sekotāju. Visi darbinieki ir līguma attiecībās ar studiju un ienākumi tiek dalīti 50/50.

Studija izmanto mobilo uzskaites aplikāciju, kurā online režīmā redzami pieraksti, procedūras, naudas plūsmas, ļaujot īpašniekam jebkurā brīdī būt lietas kursā par visu, kas notiek studijā.

Mēneša apgrozījums ir 8000-10000, vasarā ir 12.000 eiro. Šī gada vasarā plānojas 13.000-14.000 eiro ieņēmumi. Peļņa paliek 2500 eiro robežās.

Studijas izveidē (telpu remontā, interjerā, mēbelēs, aparatūrā) ir ieguldīti ap 100.000 eiro. Taču studija ir jāpārdod ģimenes apstākļu dēļ.

Šī ir lieliska cena par šādu salonu! Perfekts piedāvājums!

Drukāt | Nosūtīt e-pastā

Rīga, Latvia