Uzņēmums

Skaistumkopšanas salons Rīgas centrā

ID 2617

Pārdošanas cena

29 000

Nozare

Frizētavas un skaistumkopšanas

Biznesa veids

Skaistumkopšanas salons Rīgas centrā

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

120 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Tiek pārdots klientu novērtēts un atzīts skaistumkopšanas salons pašā Rīgas centrā. Strādājot jau septīto gadu, salons iemantojis lielu pastāvīgo klientu loku un labu reputāciju.

Salonā pēdējā pusgada laikā veiktas ievērojamas dizaina izmaiņas, salons kļuvis gaišs, mājīgs, moderns ar daudz zaļajiem augiem un jauno mākslinieku darbiem pie sienām.

Izveidota ērta klientu online pierakstu sistēma, kā arī jauna mājas lapa. Sociālais konts Facebook ieguvis gandrīz 3000 sekotāju, aktīvs arī Instagram konts, kur atspoguļots salona ikdienas darbs, meistaru veikums un interjers.

Salonā tiek sniegti visa veida friziera un manikīra pakalpojumi, kā arī make up. Strādā seši meistari (4 frizieri un 2 manikīra-pedikīra speciālisti), kas saņem 50% no pakalpojuma summas.

Salons izvietots divos stāvos. Pirmajā stāvā ar lieliem skatlogiem izvietoti frizieri, bet otrajā manikīra un pedikīra meistares. Kopējā platība ir 80 kvm. Nomas maksa ir 800 eiro + komunālie maksājumi. Ir 4 frizieru darba vietas un 2 mazgāšanas krēsli, manikīra un pedikīra darba vietas.

Bizness ir ļoti labi attīstīts – apgrozījums mēnesī ir 10.000-14.000 eiro.

Smuks, sakārtots, rentabls salons lieliskā vietā! Iesakām!

Drukāt | Nosūtīt e-pastā