Uzņēmums

Salmu granulu ražošana

ID 1461

Pārdošanas cena

190 000

( Cena koriģēta )

Atrašanās vieta

Pienava, Tukuma rajons

Nozare

Lauksaimniecība

Biznesa veids

Salmu granulu ražošana

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

2 400 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Kopā skatījumi:

Apraksts

Tiek pārdots uzņēmums, kas ražo siena un salmu granulas, ko attiecīgi izmanto lopbarībai un pakaišiem. Uzņēmums vasaras laikā savāc sienu un salmus, kurus gada laikā sasmalcina un sapresē granulu veidā. Ražošanas jauda ir līdz 1t granulu stundā. Gatavo produkciju pārdod Skandināvijā zirgu pakaišiem un barībai.
Ar biznesu arī tiek pārdots komercīpašums- 3 ha zeme, 830 m2 ražošanas telpas (369 m2 ražošanas procesam, 478 m2 glabāšanai), kā arī graudu kalte-šķūnis 756m2 izejvielu glabāšanai. Labiekārtota betonēta teritorija, kas paredzēta produkcijas iekraušanai smagajās automašīnās. Ražotnē pievadīta elektrojauda 273kw.

Uzņēmumam pieder ražošanas tehnoloģiskā līnija, traktortehnika (Case International 745), teleskopiskais pašgājējs iekrāvējs (John Deer 4500) un automašīna Volvo FL618.

Uzņēmums būtu piemērots zemnieku saimniecībai, kurai paliek salmi pēc graudu novākšanas vai savas pļavas, vai arī saimniecība kas nodarbojas ar dzīvnieku audzēšanu. Ja pircējam ir tieša sadarbība ar ārzemju saimniecībām, tad tas ir ienesīgs bizness.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā

Pienava, Tukuma rajons