Uzņēmums

Restorāns ar ēdienu piegādi

ID 1985

Pārdošanas cena

55 000

( Cena koriģēta )

Nozare

Restorāni, bāri un klubi

Biznesa veids

Restorāns ar ēdienu piegādi

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

600 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

30 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdodas strādājošs bizness – restorāns Rīgā, kas strādā tikai uz klientu apkalpošanu ar piegādi. Uzņēmumam ir savas virtuves telpas, kur tiek gatavots viss ēdiens. Klienti caur mājaslapas platformu vai pa telefonu pasūta ēdienus un dzērienus, kurus pats uzņēmums arī pagatavo un nekavējoties piegādā. Uzņēmumam ir izstrādāta profesionāla platforma no pasūtījumu saņemšanas, noformēšanas un apmaksas, līdz pasūtījumu nonākšanai virtuvē un nonākšanai pie kurjera. Uzņēmumam pieder arī savas automašīnas un kurjeru komanda. Ir savs Zvanu centrs. Bizness ir ļoti strauji attīstijies un ieņēmis stabilu vietu lielāko ēdināšanas uzņēmumu vidū, nodrošinot vidēji 3000 pasūtījumu izpildi mēnesī ar vidējo viena pasūtījuma čeku 25 eiro. Uzņēmums ir ļoti rentabls, jo restorānam ir salīdzinoši nelielas fiksētās izmaksas, taču tiek apkalpots ļoti liels skaits klientu, līdz pat 400 klientu vienā dienā!

Uzņēmumam ir savas receptes un ļoti iecienīta ēdienkarte! Ir milzīga klientu datu bāze un pāris desmiti tūkstošu Facebook sekotāju un cienītāju!

Pasaule kļūst ātrāka un šis ir viens no virzieniem, kurp dodamies! Ļoti perspektīvs un interesants ēdināšanas bizness!

Piedāvājumā ātrās realizācijas cena 55.000 eiro, kas ir saistību apjomā. Kur 15.000 eiro kreditoriem jāmaksā uzreiz, bet pārējo var nomaksāt pakāpeniski.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā