Uzņēmums

Siltumnīcu sistēmu ražošana

ID 2101

Pārdošanas cena

250 000

Atrašanās vieta

Latvia

Nozare

Ražošana

Biznesa veids

Siltumnīcu sistēmu ražošana

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

450 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

25 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdošanā siltumnīcu ražošanas uzņēmums, kas nodarbojas ar kokapstrādi, metālapstrādi un izgatavo dažāda izmēra siltumnīcas, sākot ar nelielām piemājas dārza siltumnīcām, standartizētām dārzkopības siltumnīcām līdz pat 25 metru platiem un 100 metrus gariem lauksaimniecības kompleksiem.

  Uzņēmums ražo gan koka karkasa, gan metāla karkasa, plēves, stikla un plastikāta produkciju, ar parastām un dubultām sienām. Siltumnīcas var tikt aprīkotas ar pilnu automātiku, gan smidzināšanā, gan apsildes sistēmās un vēdināšanās, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas. Uzņēmuma ir vairāk kā 20 gadu pieredze nozarē! Ir būvkomersanta apliecība.

Uzņēmumam pieder 2 ražošanas angāri- 1600 kvm (25m x 64m) un 400 kvm platībā, biroja ēka un zeme 3 ha platībā. Kokapstrādes iekārtas, metālapstrādes nelielas iekārtas, tehnika un paraugi. Daļa teritorijas ir asfaltēta, taču viena daļa teritorijas ir neizmantota zeme, kuru var vai nu nodalīt savrupmājām vai attīstīt ražošanu, būvējot ražošanas vai noliktavas ēkas.

Uzņēmums atrodas tikai 25 km attālumā no Rīgas, Ogres virzienā, pilsētas teritorijā.

Uzņēmuma 2016.gada apgrozījums bija 450.000 eiro un peļņa 25.000 eiro. Uzņēmums sadarbojas arī ar Skandināvijas nozares partneriem.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes