Uzņēmums

Ražošanas komplekss ar biroja ēku

ID 1324

Pārdošanas cena

500 000

Atrašanās vieta

Liepāja

Nozare

Nekustamais īpašums

Biznesa veids

Ražošanas komplekss ar biroja ēku

Juridiskā forma

Individuālais komersants

Kopā skatījumi:

Apraksts

Piedāvājumā iegādāties īpašumā ražošanas ar biroja ēku komplekss Liepājā. Daļu no ēkām un pieguļošo teritoriju kopš 2009. gada nomā uzņēmums, kurš nodarbojas ar kokapstrādi t.i. mēbeļu sagatavju ražošanu. 99 % no saražotās produkcijas tiek eksportēts, līdz ar to uzņēmums tiek mazāk pakļauts vietējiem riskiem.                                   

Īpašums atrodas labā vietā ar lielu satiksmes plūsmu un dzelzceļa pievadu. Jauktas apbūves teritorija ar ražošanas funkciju. Galvenais zemes un būvju izmantošanas veids ir daudzfunkcionāla izmantošana, kur atļauta ražošanas uzņēmumu ar nelielu ietekmi uz vidi, komerciāla rakstura objektu, tirdzniecības un pakalpojumu objektu būvniecība un būvju izmantošana. Teritorijā atļauta arī sabiedrisku objektu būvniecība.  

Zemes platība- 23097 kv.m.; Ražošanas ēku platība- 6031,8 kv.m.; Biroja ēkas platība- 422 kv.m. Maksimālais apbūves blīvums –60%. Maksimālais apbūves augstums vispārīgā gadījumā -5 stāvi. Aptuveni 20% no īpašuma telpām (tai skaitā biroja ēka 422 kv.m. platībā) var iznomāt radot papildus ienākumus.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā

Liepāja