Uzņēmums

Skaistumkopšanas, veselības, sporta un personības izaugsmes centrs

ID 439

Pārdošanas cena

23 500

Atrašanās vieta

Rīga, centrs

Nozare

Frizētavas un skaistumkopšanas

Biznesa veids

Skaistumkopšanas, veselības, sporta un personības izaugsmes centrs

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

2 000 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Kopā skatījumi:

Apraksts

Profesionāls skaistumkopšanas, veselības, sporta un personības izaugsmes centrs ar 8 gadu darba pieredzi un atpazīstamu vārdu. Uzņēmums savu darbību izvērtis 3 virzienos:
1. Skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšana – frizieris, manikīrs, kosmetologs , stila un imidža konsultācijas utt;
2. Sporta pakalpojumu sniegšana – kvalitatīvas un augstvērtīgas vingrošanas nodarbības, ārī jogas un dejpošanas nodarbības;
3. Veselības pakalpojumi – ārstnieciskās masāžas un ārstnieciskā vingrošana.
Uzņēmums ir reģistrēts ārstniecības iestāžu reģistrā , ir noslēgti līgumi ar apdrošinātājiem.
Uzņēmumā nodarbināti 15 – 20 speciālisti (ieskaitot administrāciju). Telpās izvietoti arī kosmētikas mazumtirdzniecības stendi.
Studija ir izvietojusies 230 kvm lielās, labiekārtotās telpās pašā Rīgas centrā. Telpas un to iekārtojums atbilst MK izvirzītajiem noteikumiem , ikdienas darbā stingri tiek ievērotas Veselības inspekcijas prasības. Ir kvalitatīvi izstrādāta un praksē realizēta darba aizsardzības sistēma. 
Darba vietu iekārtojums un aprīkojums ir elegants, ērts, veidots ergonomiski, orientēts uz ērtu un veicamajam darbam atbilstošu apstākļu radīšanu uzņēmumā nodarbinātajiem un klientiem.
 2008.gadā veikta uzņēmuma labiekārtošana, nomainītas darbam nepieciešamās iekārtas, atjaunots inventārs. Pašlaik uzņēmumā izvietoto iekārtu, inventāra un darba materiālu vērtība ir ap 30’000 EUR.
Uzņēmumam ir izstrādāts logo, kas ir pietiekami atpazīstams. Izstrādāti un labi pārdomāti dažādu reklāmas materiālu maketi. Uzņēmuma labais vārds un darba kvalitāte ir atpazīstams arī pateicoties līdzdalībai dažādos televīzijas šovos vairāku gadu garumā. 
Nomas maksa ir 5 EUR/m2+PVN. Kopā mēnesī tas ir 981 LVL. Komunālie maksājumi ir vasarā 150-200 LVL, bet ziemā ap 400 LVL.
Pašlaik salona apgrozījums ir 4300-5000 LVL mēnesī, uzņēmumam ir potenciāls sasniegt apgrozījumu pat ap 11’000 LVL/mēn. un vairāk.
Bizness pārdodas kopā ar SIA!
Sakārtots un labi pārdomāts uzņēmums!

Drukāt | Nosūtīt e-pastā