Uzņēmums

Populārs restorāns vienā no skaistākajiem Rīgas parkiem

ID 4181

Pārdošanas cena

120 000

Nozare

Restorāni, bāri un klubi

Biznesa veids

Populārs restorāns vienā no skaistākajiem Rīgas parkiem

Kopā skatījumi:

Apraksts

Ja ir vēlme iegādāties populāru un ar peļņu strādājošu restorānu, kas atrodas vēsturiskā ēkā vienā no Rīgas sakoptākajiem parkiem, pie pašas strūklakas, tad šis ir īstais brīdis. Sezona jau ir atsākusies pilnā apjomā un apmeklētība ir augstā līmenī. Ir veiksmīgi nokomplektēta profesionāla darbinieku komanda, kas darbu varētu turpināt arī pie jauniem īpašniekiem. Restorāna telpas izveidotas divos stāvos, kā arī pieejama plaša teritorija vasaras terasei. Pēdējo gadu laikā apkārtnes teritorijas ir strauji attīstījušās, piesaistot jaunus un maksātspējīgus iedzīvotājus un daļa no tiem jau ir kļuvuši par pastāvīgajiem restorāna apmeklētājiem. Arī virkne vidējo un lielo Latvijas uzņēmumu šo restorānu ir izvēlējušies kā vietu saviem korporatīvajiem pasākumiem, jo tā telpas ir ideāli piemērotas gan nelielām svētku vakariņām ģimenes lokā, gan lieliem privātiem pasākumiem, ko prasmīgi apkalpo restorāna profesionālā komanda. Izmantojot unikālo atrašanās vietu, restorāns parkā regulāri organizē arī dažādus pasākumus un koncertus, kas nodrošina gan atpazīstamību, gan lielu klientu plūsmu. Atsākoties aktīvajai dažādu pasākumu sezonai, tiek saņemts arī liels pieprasījumu skaits uz dažādu banketu apkalpošanu, kas veido nozīmīgu ieņēmumu daļu. Šim pakalpojumam jau ir izveidojies plašs pastāvīgo klientu loks, līdz ar to pasūtījumi ir regulāri.

Ņemot vērā ieguldīto darbu restorāna tēla izveidē, arī pandēmijas laikā tas spēja sasniegt lieliskus finanšu rezultātus, bet šobrīd, kad ir atcelti pulcēšanās ierobežojumi, noslodze jau ir sasniegusi pirms pandēmijas līmeni.

Tiek pārdots 100% uzņēmuma kapitāldaļu un investīciju ir iespējams atpelnīt 2 gadu laikā. Restorāns tiek pārdots, saistībā ar īpašnieku pārcelšanos ārpus Latvijas. Tiek izskatīti arī varianti ar apmaksu pa daļām, par to atsevišķi vienojoties.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes