Uzņēmums

Klientu lojalitātes un identifikācijas IT platforma

ID 2771

Pārdošanas cena

19 000

Nozare

Tehnoloģijas un internets

Biznesa veids

Klientu lojalitātes un identifikācijas IT platforma

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdod strādājošu un inovatīvu klientu lojalitātes un identifikācijas IT platformu.

Tā darbojas Latvijā un vairākās citās valstīs.

Tajā ir ieguldīts darbs 6 gadu garumā un kopumā 230 000 EUR apjomā. Lai šādu sistēmu no jauna izveidotu minimālā konfigurācijā, būtu jāiegulda vismaz 30 000 – 50 000 EUR un ar nosacījumu, ka pašiem veidotājiem ir padziļināta pieredze tieši šādu sistēmu izveidē. Ļoti izdevīgs piedāvājums!

Klientu sarakstā ir 2000 aktīvu uzņēmumu, kas to izmanto. Kopumā sistēmu ir izmantojuši ap 3000 klientu. Ir vairāki sadarbības partneri – aģenti, kas piedāvā risinājumus uzņēmumiem izmantojot šo platformu. Klientu sarakstā ir arī ļoti labi pazīstamas kompānijas – kafejnīcas, veikali, dažādu pakalpojumu sniedzēji un citi. Labi nostrādāts SEO – mājas lapu apmeklē 400-700 clvēku no visas pasaules un mēnesī regulāri ap 30-50 jauni klienti paši reģistrējas sistēmā.

Tā ir pilnībā bāzēta uz mobilajām tehnoloģijām un tāpēc ērti lietojama ar mobilo telefonu – piemēram, tirgotājs administrācijas panelī pats var ērti un ātri, un ar salīdzinoši zemu cenu izveidot savas unikālas, individualizētas lojalitātes programmas un piedāvāt saviem klientiem. Tāpat ir iespējams ļoti ātri un ērti veidot dažādas atsevišķas atlaižu kampaņas. 

Ir uzņēmumi, kas šo sistēmu izmanto tikai klientu identifikācijai un dažādu klientu darbību, notikumu uzskaitei un tālākai analīzei. To var izmantot arī abonementiem. To var viegli savietot ar POSs termināliem un POS/CRM sistēmām, kurās jau ir sava lojalitātes vai atlaižu/kampaņu sistēma.

Sistēma darbojas ar NFC kartēm un QR kodiem. Īpaši izdevīgi lietotājam ir iespēja ar šo sistēmu ne tikai izdot savas lojalitātes kartes, bet arī ērtā veidā iesaistīt lojalitātes programmā citu uzņēmumu izdotas kartes, kas jau ir esošo mērķa klientu rīcībā.

To var tālāk attīstīt gan aktīvi to reklamējot un piesaistot arvien jaunus uzņēmumus un aģentus, apkalpojot jau esošo klientu pieprasījumu plūsmu gan Latvijā, gan ārzemēs, gan tehnoloģiskiem papildinājumiem, piemēram, tai pievienojot acu zīlītes vai plaukstas skanēšanu dažādām elektroniskās piekļuves, drošības, durvju sistēmām utt.

Ļoti izdevīgs darījums pircējam, kurš vēlas attīstīt biznesu klientu lojalitātes un identifikācijas risinājumu jomā. Jaunais īpašnieks jau tūlīt iegūst strādājošu un elastīgu sistēmu ar esošu klientu bāzi un nelieliem, bet regulāriem ieņēmumiem un par cenu, kas ir ievērojami zemāka par ieguldītajiem resursiem. To var tālāk attīstīt pēc saviem ieskatiem gan ar aktīvu mārketingu, gan tehnoloģiskiem papildinājumiem.

Ļoti laba iespēja – izmantojiet to!

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes