Uzņēmums

Piena pārstrādes uzņēmums

ID 2656

Pārdošanas cena

600 000

Atrašanās vieta

Tukuma novads, Latvia

Nozare

Pārtika

Biznesa veids

Piena pārstrādes uzņēmums

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

150 000 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdošanā pilnībā aprīkots un strādājošs piena pārstrādes uzņēmums Tukuma novadā, 50 km attālumā no Rīgas. Cenā ietilpst nekustamais īpašums un ražošanas iekārtas piena pārstrādei un dažādu produktu ražošanai. Ražotnē 2009-2012 gadam veikta rekonstrukcija un iekārtu nomaiņa, atbilstoši mūsdienu prasībām. Svaigie un nogatavinātie sieri, jogurti, piens, kefīrs, krējums citi piena produkti tiek šeit ražoti.

Ražotne nav liela (līdz 5 tonnām stundā), kura var veiksmīgi specializēties kādu nišas produktu ražošanai. Viss ir, lai padarītu šo ražotni par pelnošu pārtikas nozares uzņēmumu.Iepriekš uzņēmuma apgrozījums bija 1,4-1,6 miljoni eiro. Šobrīd uzņēmums apgrozāmo līdzekļu trūkuma dēļ strādā uz neliela apjoma pasūtījumiem.

Pārdošanas cena ir līdzīga pamatlīdzekļu vērtējumam.

Ēkas kopējā platība ir 1673 m2 (Pienotava, garāža, noliktava, sūknētava)
Zemes platība ir 4250 m2;
Pirmā stāva griestu augstums ir 3.50 metri, ražošanas un glabāšanas telpas, 3 saldētavas. Telpām ir antiseptiskā apdare, speciāli paredzēta pārtikas preču vai medikamentu glabāšanai;
Otrā stāva griestu augstums ir 2.8 metri, ražošanas un glabāšanas telpas, ģērbtuves, labierīcības, dušas, palīgtelpas, biroja telpas, virtuve.

Pārstrādes cehā ir: piena pieņemšana, pasterizācijas iekārtas, separators, piena homogenizēšana, automātiskā vadības iekārta, kā arī virkne darbam nepieciešamo citu iekārtu.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā

Tukuma novads, Latvia