Uzņēmums

Kvest spēļu organizēšana

ID 1525

Pārdošanas cena

19 000

( Cena koriģēta )

Atrašanās vieta

Rīgas centrs

Nozare

Izklaide un sports

Biznesa veids

Kvest spēļu organizēšana

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

3 000 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

115 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

33 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdod piedzīvojumu spēļu, ko sauc arī par Quest vai Escape Room, organizēšanas biznesu Rīgas centrā. Uzņēmums nomā telpas, kurās ir investēti līdzekļi kvestu istabu iekārtošanai. Istabas ir ļoti labi apmeklētas gan individuāli, gan kompānijās. Katrs kvesta spēles garums ir 1 stunda, kuras laikā apmeklētājiem ir jāatrisina vairāki uzdevumi, lai izkļūtu no slēgtās telpas. Katras istabas apmeklējums maksā 35-65 eiro, atkarībā no nedēļas dienas un laika. Visas spēles ir sagatavotas spēlēšanai 3 valodās un dažādas grūtības pakāpēs. Spēlēm ir iespēja mainīt uzdevumus, tādējādi, Kvestu istabu var apmeklēt atkārtoti.

Bez tam, uzņēmums organizē arī dažādus atraktīvus pasākumus, nodrošinot labu naudas plūsmu. Regulāri tiek organizēti korporatīvie pasākumi uzņēmumiem un bērnu ballītes mazākiem. Šādi pasākumi ļauj papildus nopelnīt gan ar ēdieniem un dzērieniem, gan ar pasākumu vadīšanu. Šis ir lielisks veids, kā veselām grupām sacensties savā starpā un vienlaicīgi arī lieliski pavadīt laiku saviesīgā pasākumā!

Uzņēmumam ir ļoti laba mājaslapa. Ir zinoši darbinieki un attīstības iespējas.

Uzņēmuma ieņēmumi un apmeklējums turpina augt ik mēnesi un šobrīd bizness atmaksāsies 1 gada laikā! Tā ir unikāla iespēja investēt tik ienesīgā un sakārtotā biznesā!

Drukāt | Nosūtīt e-pastā