Uzņēmums

Pārvietojamā bioloģiskā attīrīšanas iekārta

ID 4239

Pārdošanas cena

1 500 000

Nozare

Investīciju objekts

Biznesa veids

Pārvietojamā bioloģiskā attīrīšanas iekārta

Kopā skatījumi:

Apraksts

Tiek piedāvāts sertificēts pārvietojamās bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ražošanas uzņēmumus ar patentiem Latvijā un izsniegtu dokumentāciju Starptautiskā Patentu Valdē un Eiropas Sertifikācijas institūcijās. 

Mehāniskā pirmsattīrīšana ar dažāda veida mehāniskiem filtriem un speciāli izveidotu tehnoloģiju, kas spēj veikt dažāda veida ražošanas notekūdeņu atdalīšanu no taukiem, eļļām, cietām vielām, termiskās apstrādes piedegumiem, fenola un citiem ķīmiskiem piemaisījumiem. Pēc mehāniskās pirmsattīrīšanas procesa notekūdeņu piesārņojuma intensitāte, pēc rakstura, ir tuva sadzīves notekūdeņiem un tāpēc tālāk novadāmi bioloģiskajās attīrīšanās iekārtās vai centrālajā kanalizācijas sistēmā bez nelabvēlīgas ietekmes uz turpmāko attīrīšanas procesu.

Uzņēmums ražo iekārtas kurām nav nepieciešami pamati un process no pasūtīšanas līdz produkta piegādei ir vidēji 2x ātrāks nekā tradicionālās būvniecības ceļā. Iekārta un tās tehnoloģija ir vairāku gadu garumā testēta un pārbaudīta dažādās ražotnēs.

Ir veikta LVĢMC un Lietuvas uzņēmuma “Klaipėdos vanduo” sertificēti laboratoriskā analīze, kā rezultātā ir iegūts sertifikāts.

Uzņēmuma pārdošanas mērķis ir īpašnieku vēlme pievērsties cita rakstura uzņēmējdarbībai. 

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes