Uzņēmums

Inovatīva pārtikas produktu ražošana

ID 2777

Pārdošanas cena

400 000

( Cena koriģēta )

Nozare

Pārtika

Biznesa veids

Inovatīva pārtikas produktu ražošana

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

700 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

90 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdošanā inovatīvs pārtikas produktu ražošanas uzņēmums. Eksportspējīga ražošana ar pārdomātām nišas produktu līnijām, lielisku iepakojums un ļoti atpazīstamu zīmolu. Produkcija atrodama lielveikalu tīklos gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Ražošana atrodas Rīgā, tajā nodarbināti 10-15 cilvēki. Ražošanas process ir inovatīvs, kas produkcijai dod pilnīgi citas kvalitātes un būtiski atšķir no citiem konkurentiem. Līdz ar to, produkcijai ir lielāka pievienotā vērtība un interese no ārzemju veikalu tīkliem. Tirdzniecības partneru skaits aug pa mēnešiem, kas liek straujāk domāt par ražošanas jaudu palielināšanu. Uz esošās ražošanas bāzes ir iespēja ieviest jaunas produktu līnijas un paplašināt sortimentu.

Uzņēmums gan iepērk jau gatavus pārtikas produktus un tos iepako ar savu zīmolu. Tomēr pārliecinoši lielāko daļu produkcijas Uzņēmums ražo savā cehā, izmantojot produktus un tehnoloģijas, kas ļauj atšķirties gan vietējā, gan ārvalstu tirgos. Tieši unikalitāte, pieaugošais tirgus pieprasījums un kvalitatīvais produkts ir tas, kas piesaista ārvalstu tirdzniecības uzņēmumus.

Uzņēmums 2019.gadā ir palielinājis apgrozījumu par 40% un divkāršojis peļņas rādītājus. Plānots, ka šajā gadā peļņa sasniegs 80-90.000 eiro.
Bizness ir straujas attīstības stadijā ar milzīgu izaugsmes potenciālu vistuvākajā laikā!

Drukāt | Nosūtīt e-pastā