Uzņēmums

Skolēnu apģērbu tirdzniecība

ID 1549

Pārdošanas cena

36 000

Atrašanās vieta

Rīga

Nozare

Apģērbs

Biznesa veids

Skolēnu apģērbu tirdzniecība

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

2 845 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

130 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

12 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdod biznesu. Uzņēmums izstrādā personalizēta dizaina apģērbu ar logo, krāsām, dažādu komplektāciju un materiāliem, piemērotiem izmēriem un to tālāk izgatavo un piegādā precīzi kā saskaņots pasūtījumā.

Uzņēmums ir dibināts 2011. gadā un ir kļuvis ar lielu atrāvienu par spēcīgāko uzņēmumu savā specifiskajā apģērbu nišā. Apgrozījuma izaugsme 2016. gadā – 41%. Uzņēmums ir gatavs tālākam lēcienam.

Lieliska iespēja pārņemt uzņēmumu ar izcilu reputāciju un strauju izaugsmi. Šis ir uzticības bizness – precīza, laicīga un kvalitatīva pasūtījuma izpilde ir uzņēmuma stūrakmens. Tas jau pats par sevi piesaista jaunus klientus un ļauj saņemt augstāku maksu nekā konkurentiem.

Vairāk kā 50 lielo pastāvīgo klientu nodrošina regulāru pasūtījumu pieplūdumu ilgtermiņā. Ir izveidota efektīva sistēma pasūtījumu pieņemšanai un izpildei. Ir ieviesta svītrkodu sistēma. Uzņēmumam ir izveidota mājas lapa, kas kalpo par lielisku pārdošanas instrumentu, kur klienti ērti var izvietot savus pasūtījumus. Aktīvi darbojas arī sociālajos tīklos. Izveidota ilgtermiņa izdevīga sadarbība ar praksē pārbaudītiem ražotājiem un piegādātājiem. Izmantotās junākās tehnoloģijas dod iespēju saskaņot un realizēt lielu skaitu dažādu dizainu, izgatavot nelielās partijās un par pieņemamu cenu tai pat laikā nodrošinot atbilstoši augstu kvalitāti.

Iespējams to tālāk attīstīt gan papalašinot klientu loku jau esošajā nišā, gan ieejot citās nišās ar līdzīgām klientu vajadzībām pēc personalizēta dizaina apģērba. 

Lielisks, stabils un ilgtermiņa bizness! Sazinieties ar mums un iepazīstiet šo biznesu un tā potenciālu pilnībā.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā

Rīga