Uzņēmums

Suši piegāde

ID 1836

Pārdošanas cena

20 000

Atrašanās vieta

Rīga

Nozare

Restorāni, bāri un klubi

Biznesa veids

Suši piegāde

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

1 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

233 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

36 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdod biznesu – pelnošu suši piegādes uzņēmumu. 

Ļoti izdevīgs piedāvājums, jo atmaksāšanās periods ir īsāks par 1 gadu!

Uzņēmumam ir ieņemta stabila pozīcija savā nišā, neskatoties uz to, ka šajā nozarē ir arī lielāki spēlētāji un konkurence. Apgrozījums ir stabils un sastāda vidēji 17 000 EUR mēnesī, peļņa vidēji sastāda 3 000 EUR mēnesī.

Klienti pārsvarā pasūta ēdienu internetā uzņēmuma mājas lapā. Uzņēmums klientus aktīvi uzrunā ar Facebook, kur ir izveidots daudzu tūkstošu sekotāju loks un klienti atstāj labas atsauksmes. Arī Gooogle meklētājā klienti var atrast uzņēmuma mājas lapu. Uzņēmums ir izstrādājis pasūtījumu pieņemšanas procedūras. Ir pašu pavāri un operatori, kas nodrošina pasūtījumu pieņemšanu, izgatavošanu un operatīvu piegādi uz mājām vai birojiem.

Ir pilnībā nokomplektēta virtuve ēdiena izgatavošanai un glabāšanai, kā arī ir izveidota kafejnīcas daļa, kur klienti var paši ienākt pakaļ pasūtījumam vai arī uz vietas baudīt gardu maltīti Rīgas centrā.

Ir iespēja attīstīt šo uzņēmumu tālāk izmantojot esošo darbības modeli un klientu loku. Var pievienot piedāvājumam citus ēdienus, piemēram hamburgerus vai picas. Vēl ir iespējams palielināt klientu plūsmu Google vidē.

Nepieciešamības gadījumā  ir iespējams pievienot arī papildus telpas tajā pat vietā. 

Nenokavējiet!

Drukāt | Nosūtīt e-pastā

Rīga