Uzņēmums

Neliels privātais bērnudārzs Rīgas centrā

ID 2516

Pārdošanas cena

90 000

Atrašanās vieta

Rīga

Nozare

Izglītība

Biznesa veids

Neliels privātais bērnudārzs Rīgas centrā

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

210 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

1 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdošanā burvīgs neliels privātais bērnudārzs Rīgas centrā. 5 grupiņas ar 75 bērniem ir kā ģimene, kura neskatoties uz pilsētas vidi ir tik tuvu dabai! Bērnudārzs izmanto nepilnus 600 kvm telpas vienā no centra namiem. Noma ir nepilni 2800 eiro un komunālie maksājumi. Bērnudārzā ir arī sava virtuve, kur ēdināšana bērniem tiek gatavota uz vietas.

Uzņēmuma vadība ļoti daudz domā par bērnu izglītošanas, radošuma, attiecību veidošanas un labsajūtas nodrošināšanu, piedāvājot pārdomātu pieeju pirmskolas izglītošanā, netradicionālus risinājumus un daudz uzmanības veltot bērnu radošām darbībām. Šī programma piesaista aizvien vairāk vecākus, kas izvēlas tieši šo bērnudārzu savu bērnu pilnveidei.

Bērnudārzs 9 darbības gados ir izaudzis līdz rentablam uzņēmumam, kam ir nokomplektētas visas grupiņas un ir rinda uz iestāšanos. Maksa par 1 bērnu ir 340 eiro mēnesī plus ēdināšanas izmaksas. Daļu no šiem izdevumiem sedz pašvaldības. Izmaksās bez telpu nomas ir personāla izmaksas (2 audzinātājas katrai grupiņai) un rotaļu-mācību materiāli ikdienai. Uzņēmuma vidējie ieņēmumi mēnesī ir ap 23.000 eiro, savukārt izmaksas veidojas līdz 20.000 eiro. Tādējādi uzņēmums gadā nopelna ap 35.000 eiro. Iepriekšējos gados ir veiktas lielas investīcijas telpu iekārtošanā un bērnu skaits bija daudz mazāks, tāpēc uzņēmums strādāja vien ar nelielu peļņu.

Lielisks, radošs un ienesīgs bizness.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes

Rīga