Uzņēmums

Nekustamā īpašuma tirdzniecības birojs

ID 2286

Pārdošanas cena

80 000

Atrašanās vieta

Rīga

Nozare

Nekustamais īpašums

Biznesa veids

Nekustamā īpašuma tirdzniecības birojs

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Kopā skatījumi:

Apraksts

Tiek pārdots nekustamā īpašuma tirdzniecības birojs. Uzņēmums darbojas uz starptautiskas franšīzes pamata, kas nodrošina klientu plūsmu, apmācības programmas darbiniekiem un vadībai, kā arī attīstības iespējas. Šādi franšīzes uzņēmumi ir visā Pasaulē, vairāk kā 100 valstīs, kas ļauj piedāvāt savus objektus simts tūkstošiem partneru, kā arī saviem klientiem palīdzēt atrast īpašumu jebkurā vietā visā Pasaulē. Tā ir milzīga priekšrocība, būt par partneri tik lielā starptautiskā kompānijā.

Nekustamā īpašuma franšīzei ir atšķirīgs sadarbības modelis ar mākleriem, kuri ir vairāk motivēti, labāk apmācīti un izmanto 40 gadu laikā pārbaudītus pārdošanas principus. Kā rezultātā, katrs mākleris nopelna vairāk un dod lielāku ieņēmumu arī pašam uzņēmumam.

Uzņēmumam šobrīd Rīgas centrā, ļoti labā vietā, ir atvērts birojs, izveidota un apmācīta komanda ar 8 mākleriem. Vēl 5 mākleri mācās. Uzņēmums ir jauns, taču klienti labprāt sadarbojas, pateicoties atpazīstamam zīmolam. Uz šo brīdi ir noslēgti ekskluzīvi līgumi par objektu pārdošanu ar kopējo komisiju apjomu: 260.000 eiro . Taču šis apjoms ļoti strauji aug ik mēnesi.

Perspektīvs bizness starptautiskā vidē.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā

Rīga