Uzņēmums

Moderns restorāns Rīgas centrā

ID 2774

Pārdošanas cena

30 000

Atrašanās vieta

Rīga, Latvia

Nozare

Restorāni, bāri un klubi

Biznesa veids

Moderns restorāns Rīgas centrā

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

2 800 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdod biznesu – lieliski izremontētu, aprīkotu restorānu Rīgas centrā. 

Restorāns darbojas nedaudz vairāk kā gadu un tā remontā, aprīkojumā un atvēršanas izmaksās ir ieguldīti 100 000 EUR. Pārdošanas cena sastāda tikai daļu no tā, kas būtu jāiegulda, lai izveidotu šāda līmeņa restorānu. Ir vērts pārņemt, ja vēlaties darboties vai attīsties restorānu nozarē.

Restorāns izvietots 168 m2 telpās. Nomas līgums noslēgts līdz 2023. gada martam. Laba nomas maksa mēnesī ņemot vērā atrašanās vietu – 2200 EUR. 

Tam ir ļoti laba atrašanās vieta divu aktīvu ielu krustpunktā ar lielu cilvēku plūsmu. Auto stāvvietu arī ir iepējams atrast tuvumā. Tuvumā ir gan ofisi, gan dzīvokļi un ir izveidojies pastāvīgo klientu loks. Ir iespējams vasarā izveidot āra terasi, kas pagājušajā sezonā regulāri bija piepildīta ar klientiem. Netālu atrodas arī citi restorāni un kafejnīcas, kas padara šo vietu pievilcīgu un piesaista cilvēkus maltītei vai vienkārši pasēdēšanai.

Restorāna koncepts ir suši un Āzijas ēdieni. Tajā ir moderns interjers un dizainīgas detaļas. Interjerā nav uzsvērta austrumnieciska ievirze, līdz ar to jaunais īpašnieks var uzreiz un viegli var ieviest vai papildināt to arī ar citu konceptu un ēdienkarti izmantojot esošo moderno iekārtojumu. Tikpat labi var arī turpināt esošo, jau iestrādāto konceptu. 

Mēneša apgrozījums ir bijis starp 21 un 26 t. EUR. Operatīvā peļņa ir bijusi neliela, bet pozitīva.

Ir sava mājas lapa, Facebook lapa.

Lieliska iespēja pārņemt gatavu, strādājošu restorānu par ļoti izdevīgu cenu un attīstīt to tālāk.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā