Uzņēmums

Papīra produktu ražošana

ID 3619

Pārdošanas cena

17 000

Nozare

Ražošana

Biznesa veids

Papīra produktu ražošana

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

54 200 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

9 300 EUR

Pagājušā gada peļņa

2 600 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Neliels ražošanas uzņēmums izgatavo dažādu izmēru, garuma un specifikācijas tualetes papīru, papīra roku dvieļus, medicīnas palagus un tehniskos papīrus. Uzņēmums pasūta pārstrādātas papīra šķiedras un celulozes izejvielas, lai varētu veikt papīra konvertāciju. Produkcija tiek piegādāta apsaimniekošanas un uzkopšanas kompānijām, korporatīviem klientiem un nelieliem veikalu tīkliem. Papildus papīram tiek piegādātas arī saimniecības preces klientu uzņēmumiem. Ražošanai ir visas nepieciešamās ražošanas iekārtas. Telpas tiek nomātas.

Uzņēmums iepērk lielos (350-450 kg) celulozes vai pārstrādātā papīra ruļļus no Baltkrievijas un citām valstīm. No kartona tiek uztīti serdeņi. Atkarībā no pasūtījuma specifikas (rullīša biezums, platums), ar pārtinēju tiek uztīts attiecīgais biezums un ar specializētu zāģi tiek sagriezti platumi. Gatavā produkcija tiek iepakota vai nu plēves maisiņos vai aptīts apdrukāts papīrs.

Uzņēmums ir strādājošs ar esošu klientu un piegādātāju bāzi. Produkcija tiek segmentēta uz nišas produktiem, kuros nav plaša konkurence. Biznesam potenciāls ir ļoti liels, taču līdz šim ir pietrūcis cilvēks, kas nodarbotos ar preču izplatīšanu.

Bizness nav sarežģīts, ir labs attīstības potenciāls, piemērots aktīvam cilvēkam.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes