Uzņēmums

Mājīgs un moderns restorāns Rīgas centrā

ID 3486

Pārdošanas cena

15 000

( Cena koriģēta no 50.000 EUR! )

Atrašanās vieta

Centrs, Rīga

Nozare

Restorāni, bāri un klubi

Biznesa veids

Mājīgs un moderns restorāns Rīgas centrā

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

400 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

35 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Ja sapņojat par savu restorānu, tad šis ir īstais! Neliels, ļoti mājīgs, izcilā vietā atrodams restorāns, kuru iecienījuši ļoti daudzi apmeklētāji gan pusdienu laikā, gan vakariņās, gan garajos brīvdienu rītos. Gaumīga ēdienu un īpašu dzērienu izvēle, ko pagatavo talantīgi pavāri un pasniedz atsaucīgi viesmīļi. Šī ir vieta, kur piepildīt savu sapni!

Restorāns strādā jau vairākus gadus. Pateicoties izcilai atrašanās vietai, tam ir pastāvīgs liels vietējo klientu skaits un daudz ārzemnieku. Pēdējos gados apgrozījums ir virs 400.000 eiro gadā, kas nodrošina stabilu peļņu 5-10% apmērā. Restorāns izvietots 1.stāvā 110 m2 telpās, kā arī ielas terasē. Papildus restorānam ir 100 m2 telpas labiekārtotā pagrabā, kas tiek izmantotas saimnieciskām vajadzībām. Nomas maksa par telpām šajā vietā ir ļoti zema, vien 2400 eiro plus nodokļi, komunālie un pieskaitāmie.

Restorānam ir lieliska komanda – 3,5 darbinieki virtuvē, 2 palīgi pie traukiem, 3 viesmīļi. Restorānu vada īpašnieks. Uzņēmumam ir gan sava mājaslapa, gan aktīvi sociālie konti. Lieliska atmosfēra, draudzīgi darbinieki, sezonāla ēdienkarte, dienas ēdieni un lieliski vīni ir tas, kas liek ikvienam šeit atgriezties!

Restorāna rādītāji arī 2020.gadā ir labi, apgrozījums pavisam nedaudz būs zemāks. Pārdošanas iemesls ir īpašnieka vēlēšanās pamainīt nodarbošanos. Iegādes noteikumi ir atrunājami.

Cena ir nolaista no 50.000 EUR uz 15.000 EUR, jo īpašnieks vēlas biznesu atdot labās rokās! Kas restorānu pērk nevis biznesam, bet sev!

Nepalaidiet garām iespēju par pievilcīgu cenu iegādāties vienu no labākajiem restorāniem Rīgas centrā!

 

Drukāt | Nosūtīt e-pastā