Uzņēmums

Mājas saldējuma ražošanas uzņēmums.

ID 4183

Pārdošanas cena

70 000

Nozare

Pārtika

Biznesa veids

Mājas saldējuma ražošanas uzņēmums.

Kopā skatījumi:

Apraksts

Saldējuma ražošanas uzņēmums, kas ražo mājas saldējumu no augstas kvalitātes dabīgām izejvielām. Uzņēmums strādā trijos virzienos:

  • saldējuma ražošana un izplatīšana mazumtirdzniecības tīklos (Elvi, Sky, Rimi, uc.)
  • saldējuma kafejnīca vienā no visskaistākajiem Latvijas tūristu galamērķiem
  • izbraukuma tirdzniecība

Pavasara un rudens sezonās uzņēmums aktīvi uzņem skolēnu ekskursijas, piedāvājot saldējuma degustācijas. Uzņēmums darbību mērķtiecīgi diversificējis, lai izvairītos no sezonalitātes apjomu kritumiem.

Uzņēmuma īpašumā ir saldējuma ražošanas iekārtas, kafejnīcas aprīkojums, un viss nepieciešamais izbraukuma tirdzniecībai. Saldējuma iekārtu jauda ļauj palielināt ražošanas apjomus 3-4 reizes bez papildus kapitālieguldījumiem; tas nozīmē, ka uzņēmumam ir nerealizēts potenciāls 2-3 reizes lielākam apgrozījumam.

Uzņēmumam ir PVD inspektoru A (augstākais iespējamais) atzinums.

Uzņēmumam ir labi attīstīta mārketinga sistēma. Uzņēmuma Facebook kontam ir vairāk, kā 11 tūkstoši sekotāju, savukārt uzņēmuma mājaslapa ir teicami optimizēta Google meklējumiem. Uzņēmums piedāvā fasētā saldējuma tiešsaistes pasūtīšanas iespējas. Uzņēmums ir attīstījis teicamu sadarbību ar vietējo tūrisma informācijas centru un ir vietējā tūrisma klāstera biedrs.

Uzņēmumu vada ģimene (nodarbinot algotus darbiniekus gan ražotnē, gan kafejnīcā), kura nolēmusi pievērsties citiem projektiem. Uzņēmuma pārdošana nav saistīta ar finanšu problēmām vai Covid-19 ietekmi.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes