Uzņēmums

Kripto valūtas ražošana (mainings)

ID 2015

Pārdošanas cena

190 000

Atrašanās vieta

Riga, Latvia

Nozare

Tehnoloģijas un internets

Biznesa veids

Kripto valūtas ražošana (mainings)

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Kopā skatījumi:

Apraksts

Kriptovalūtas ieguves uzņēmumam pieder jaudīgs un speciāli kripto valūtas ražošanai piemērots datortehnikas parks. Uzņēmuma rīcībā ir 20 specifiskas iekārtas ar vairākām video kartēm un speciālu maininga aprīkojumu. Līdz gada beigām tiks piegādātas vēl 4 jaudīgas vismodernākās iekārtas.

Uzņēmums uz 2017.gada 5.oktobri saražo aptuveni 4 BitCoin mēnesī. Ar plānoto aparatūru varēs iegūt aptuveni 7 BitCoin mēnesī. Šobrīd viena BitCoin cena tirgū ir ap 4300 $, kas nozīmē ap 15.000 eiro ieņēmumus mēnesī. Līdz gada beigām 1 BitCoin cena varētu pacelties līdz 7000 $ un palielinot tehnisko parku, ieņēmumi varētu trīskāršoties.

Uzņēmuma izmaksas ir fiksētas. Telpu noma ir 1000 eiro robežās, elektroenerģija šobrīd ir 3600-4200 eiro robežās. Ir tehniskais uzraugs, kas veic apkalpošanu par 300 eiro mēnesī.

Šis ir globāls un mežonīgi strauji augošs bizness, kas līdzinās zelta drudzim. BitCoin tikai ienāk valūtas apritē, tai vēl nav sagatavota likumdošana un tas šķiet riskants bizness. Tai pat laikā, lielākās investīciju kompānijas, bankas un investīcijas kompānijas aktīvi dodas šajā nozarē, investējot miljardus tehniskajā aprīkojumā. Tāpēc šāds izveidots un sakārtots iekārtu parks ir ļoti liela vērtība un iespēja.

Ļoti riskants un ienesīgs bizness!!!

Drukāt | Nosūtīt e-pastā