Uzņēmums

Privātā Klīnika

ID 3286

Pārdošanas cena

25 000

Atrašanās vieta

Rīga, Latvia

Nozare

Veselība un medicīna

Biznesa veids

Privātā Klīnika

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdošanā gaumīgi iekārtota un mūsdienīga privātā klīnika visai ģimenei!
Klīnika ir ambulatora ārstniecības iestāde, kurā pieņem dažāda profila augstas kvalifikācijas speciālisti. Šajā klīnikā cilvēki var saņemt dažādu speciālistu konsultācijas, kā arī manipulācijas. Klīnikā strādā ļoti labi speciālisti (traumatologi, ķirurgi, ortopēdi un vertebrologi, neirologi, reimatologi un citi speciālisti). Uz vietas bez konsultācijām arī tiek veiktas dažādas manipulācijas un infūzās terapijas. Klīnikas dakteri paši ir operējošie dakteri, kas sniedz pēcoperāciju konsultācijas un terapijas, gan pacientiem sniedz visu vajadzīgo informāciju par tālāko ārstēšanās gaitu.

Klīnika atrodas Rīgas pilsētas centra daļā ar ērtu auto piebraukšanu, kā arī netālu novietošanu. Klīnika telpas nomā. Klīnikas 240 kvm ir veikts ļoti gaumīgs un mūsdienīgs remonts, gaišās un mājīgās telpās iekārtoti kabineti, manipulāciju un terapijas telpas. Telpas pilnībā atbilst medicīnas iestādes statusam un ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem!

Klīnikas ieņēmumi mēnesī ir ap 12.000 eiro. Aptuveni puse no šīs summas aiziet darba samaksā speciālistiem. Sedzot telpu nomas, administracijas un saimnieciskās izmaksas, uzņēmuma peļņa mēnesī veidojas ap 2-3.000 eiro. COVID-19 laikā, apmeklējumi tika ierobežoti un ieņēmumi bija uz pusi mazāki, kas radīja zaudējumus.

Nozare ir perspektīva un ļoti rentabla. Ir visas iespējas apgrozījumu būtiski pieaudzēt un izveidot šo klīniku ar specializāciju, kā vienu no vadošajām Latvijā!

Drukāt | Nosūtīt e-pastā

Rīga, Latvia