Uzņēmums

Hostelis Rīgas centrā

ID 1811

Pārdošanas cena

100 000

( Cena koriģēta )

Atrašanās vieta

Riga, Latvia

Nozare

Viesnīcas un tūrisms

Biznesa veids

Hostelis Rīgas centrā

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

72 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

15 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdod biznesu – hosteli Rīgas centrā. Vēlaties ieiet viesnīcu viesmīlības biznesā, meklējat iespēju iegūt savā īpašumā stabilu, pelnošu, iestrādātu un labi nooptimizētu biznesu ar perspektīvām šajā nozarē? Būtu grūti šobrīd atrast citu līdzvērtīgu iespēju.

Hostelis atrodas vienā no visizdevīgākajām un klientiem visvieglāk pieejamajām vietām Rīgas centrā. Bez individuāliem apmeklētājiem, hostelim ir daudz pastāvīgo klientu, pateicoties iestrādēm dažādu grupu un organizāciju, pasākumu dalībnieku izmitināšanā. Tie visi kopā arī nodrošina hosteļa ieņēmumus. 

Hostelim ir sasniegtas ļoti labas pozīcijas booking.com un citos rezervāciju resursos. Ir sava mājas lapa un tas darbojas Facebook. No klientu atsauksmēm var lasīt, ka tie slavē: atrašanās vietu, cenas un kvalitātes attiecību, personālu.

Darbojas kopš 2006. gada. Īpašniekam un darbiniekiem ir uzkrāta milzīga pieredze klientu piesaistē un hosteļa darbības nodrošināšanā. Ir nooptimizēti procesi, darbs ar piegādātājiem, uzskaite un izveidota apbrīnojami efektīva hosteļa darbības sistēma. 

Telpu īres līgums ir noslēgts līdz 2023. gadam. 

Hosteļa 2 stāvos ar kopējo platību 457 m2 ir izvietotas pilnībā aprīkotas 24 guļamistabas (1-6 vietīgas). Var uzņemt līdz 86 viesiem (līdz 95 viesiem ar papildus gultām). Ir nodrošinātas kopīgās un atsevišķas dušas, reģistratūra, virtuves, tualetes, bezvada internets, TV, veļas mazgāšanas un saimniecības telpas, videonovērošana, ugunsdrošības signalizācija.

Uzņēmums apgrozījums 2016. gadā bija 48 tūkst. EUR, peļņa 16 tūkst. EUR. 2017. gada prognoze (ar ļoti konservatīvu pieeju) apgrozījumam – 74 tūkst. EUR, peļņai 23 tūkst. EUR. Līdz 2017. gadam hostelis darbojās vienā stāvā un 2017. gadā paplašinājās ar otru (lielāku) stāvu. Nākamajā periodā gan apgrozījumam, gan peļņai ir potenciāls pieaugt vairāk salīdzinājumā ar 2017. gada rādītājiem. 

Galvenās izdevumu pozīcijas veido telpu noma, darbinieku algas, komunālie izdevumi, komisijas aģentūrām un istabu uzturēšanas izdevumi.

Esošais īpašnieks ir ieinteresēts hosteļa tālākajā veiksmīgā darbībā, lidz ar to arī sniegs visu nepieciešamo informāciju un zināšanas jaunajam īpašniekam pārejas periodā.

Stabila investīcija un lielisks potenciāls attīstīties tālāk balstoties uz uzkrātajām pieredzēm un paplašināšanos 2017. gadā.

Tiek pārdotas 100% uzņēmuma kapitāldaļas.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes

Riga, Latvia