Uzņēmums

Hostelis Rīgas centrā

ID 1811

Pārdošanas cena

27 000

( Cena koriģēta )

Atrašanās vieta

Rīga

Nozare

Viesnīcas un tūrisms

Biznesa veids

Hostelis Rīgas centrā

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

72 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

15 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdod biznesu – hosteli Rīgas centrā. Laba iespēja iesaistīties viesnīcu un viesmīlības biznesā, iegūstot savā īpašumā stabilu, pelnošu, iestrādātu un optimizētu biznesu ar perspektīvām šajā nozarē.

Hostelis atrodas vienā no visizdevīgākajām un klientiem visvieglāk pieejamām vietām Rīgas centrā. Hostelim ir ne tikai individuālie apmeklētāji, bet arī daudz pastāvīgo klientu, pateicoties iestrādēm dažādu grupu un organizāciju, pasākumu dalībnieku izmitināšanā.

Hostelim ir sasniegtas ļoti labas pozīcijas booking.com un citos rezervāciju resursos. Ir sava mājas lapa, aktīvs Facebook konts. Klientu atsauksmēs visbiežāk uzslavēta atrašanās vieta, cenas un kvalitātes attiecība, draudzīgs personāls.

Darbojas kopš 2006. gada. Īpašniekam un darbiniekiem ir uzkrāta milzīga pieredze klientu piesaistē un hosteļa darbības nodrošināšanā. Ir nooptimizēti procesi, darbs ar piegādātājiem, uzskaite un izveidota efektīva hosteļa pārvaldības sistēma. 

Telpu īres līgums ir noslēgts līdz 2023. gadam. 

Hostelī kopā pieejamas 15 istabas, sākot no vienvietīgas un beidzot ar sešvietīgu. Iespējams sadalīt izmantotās telpas, izveidojot divus atsevišķus hosteļus – vienu ar 5 istabām un otru ar 10 istabām. Cena šādā gadījumā ir attiecīgi 10000 un 20000 EUR.

Esošais īpašnieks ir ieinteresēts hosteļa veiksmīgā darbībā nākotnē, līdz ar to sniegs visu nepieciešamo informāciju un zināšanas jaunajam īpašniekam pārejas periodā.

 

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes

Rīga