Uzņēmums

Gaļas pārstrādes uzņēmums

ID 395

Pārdošanas cena

3 000 000

( Cena koriģēta )

Atrašanās vieta

Latgale

Nozare

Pārtika

Biznesa veids

Gaļas pārstrādes uzņēmums

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

2 000 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

225 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Uzņēmums darbojas jau 22 gadus, pamatā piedāvājot tirgū gaļas konservus, gaļas kulinārijas izstrādājumus, kā arī kūpinājumus un desu izstrādājumus.

Uzņēmuma īpašumā ir divas ražotnes ar ražošanas, biroja ēkām un palīgtelpām, kā arī zeme. 

2020.gadā uzņēmums atvēris zivju pārstrādes ražotni, kurā ieguldīti 1,5 miljoni EUR.

Uzņēmuma apgrozījums 2019.gadā bija 2 miljoni EUR, savukārt rentabilitāte bija aptuveni 13% no apgrozījuma. Uzņēmuma apgrozījums kopš 2018.gada audzis par 37%. Pēc zivju ceha atvēršanas uzņēmums plāno sasniegt 2020.gada apgrozījumu 3 miljoni EUR, saglabājot rentabilitātes līmeni.

95% no uzņēmuma produkcijas tiek eksportēti. Eksporta tirgi ir gan Rietumeiropa gan Centrālās Āzijas valstis; eksporta apjomi nav atkarīgi no Krievijas.

Uzņēmuma ir PVD sertifikāti, kas atbilst gan Eiropas Savienības gan arī Krievijas prasībām.  Uzņēmumam ir FSSC 22000 sertifikāts (Food Safety Management Certification Scheme, ko uzrauga Foundation FSSC 22000 un kas ļauj tirgot produkciju visā Eiropas Savienībā). Uzņēmumam ir arī atļauja no Rosseļhoznadzor importēt tūlītējai patērēšanai paredzētus pārtikas produktus Krievijas tirgum, tādējādi uzņēmums ir gatavs eksportam uz Krieviju sankciju režīma mīkstināšanas gadījumā.

Uzņēmums veiksmīgi startē dažādos valstu pārtikas krājumu iepirkumos militārām u.c. vajadzībām, piegādājot augstas kvalitātes gaļas un zivju konservus.

Uzņēmums ir saņēmis vairākas zelta un sudraba godalgas vairākās starptautiskās pārtikas izstādēs, to skaitā prestižajā “World Food Moscow”

Stabils, drošs ieguldījums, kas pilnībā nosegts ar aktīviem, to skaitā nekustamo īpašumu. Ieguldījums uzņēmuma iegādē var tikt atgriezts 8 gadu laikā.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes