Uzņēmums

Elektronisko līgumu un paraksta portāls

ID 2329

Pārdošanas cena

15 000

Atrašanās vieta

Rīga, Latvia

Nozare

Tehnoloģijas un internets

Biznesa veids

Elektronisko līgumu un paraksta portāls

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

1 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdod unikālu un inovatīvu elektronisko līgumu un paraksta portālu.

Portāls ir atbilde uz modernās pasaules pieaugošajām prasībām ātri un ērti tikt galā ar dažādiem darba procesiem, šajā gadījumā ar līgumu slēgšanu un parakstīšanu.

Sistēma jau šobrīd ir gatava darbam ar ar drošu e-Parakstu, darba līgumu izveidošanu un parakstīšanu.

Tā ir ērti lietojama arī ar mobilo telefonu.

Sistēmu ir ļoti izdevīgi izmantot tādiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams sagatavot līgumus un tos parakstīt attālināti un būt drošiem par to, ka līgumi ir atbilstoši LR likumdošanai un ar visām pēdējām izmaiņām. Piemēram, darba līgumu var izveidot uzņēmuma vadītājs un to nosūtīt attālināti parakstīšanai darba ņēmējam. Darba ņēmējs līgumu var izskatīt un parakstīt atrodoties attālināti jebkurā vietā. Īpaši noderīgi tas būtu ēdināšanas un celtniecības nozarēs un ne tikai.

Automatizējot līgumu sagatavošanu, parakstīšanu un arī laušanu, uzņēmumi iegūst daudz priekšrocības – ietaupa laiku un naudu, atbrīvojas no papīra formāta, operatīvāk noslēdz līgumus, izvairās no dārgās un sarežģītās komunikācijas ar juristiem, līgumus var sagatavot un parakstīt jebkurā vietā, tādējādi nekavējoties pieņemt darbā un uzsākt darba attiecības, automatizēti līgumus nosūtīt grāmatvedībai u.c. 

Šai sistēmai ir ļoti liels potenciāls arī turpmākai attīstībai piedāvājot dažādus līgumus arī privātpersonām (aizņēmuma, pirkuma u.c.).

Portāls sniedz iespēju iegūt priekšrocību pret konkurentiem piedāvājot klientiem vēl nebijušu pakalpojumum, kā arī piesaistīt arvien jaunus klientus. 

Jaunais īpašnieks saņems gatavu sistēmu un sistēmas dizainu ar wireframe, kontaktus ar programmēšanas kompāniju ārzemēs, kā arī biznesa plānu, kuru var tālāk attīstīt un sākt pelnīt jau uzreiz!

 

Drukāt | Nosūtīt e-pastā