Uzņēmums

Elektro transporta tirdzniecība

ID 4263

Pārdošanas cena

100 000

Atrašanās vieta

Rīga, Latvia

Nozare

Auto

Biznesa veids

Elektro transporta tirdzniecība

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Nepilns uzņēmums (20%)

Pagājušā gada apgrozījums

1 000 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

55 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Elektrisko transportlīdzekļu (tai skaitā- auto), pārvietošanās līdzekļu un elektroauto uzlādes staciju mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība Latvijā, Baltijā un arī citās Eiropas valstīs. Uzņēmums pārstāv Pasaulē vadošos ražotājus savās nozarēs.

Uzņēmums darbojas vienā no GLOBĀLI PERSPEKTĪVĀKAJĀM un STRAUJĀK AUGOŠAJĀM
NOZARĒM – ELEKTRO MOBILITĀTĒ. Elektrifikācija pārņem pasauli – tā ir lētāk, zaļāk, tīrāk un vienkāršāk! Pasaule rāda, ka elektriskais transports ienāk ikdienā straujāk, nekā mēs sagaidām – elektro automašīnas, motocikli, skrejriteņi, tas viss jau ir apkārt! Modernas tehnoloģijas ir ikdiena – uzlādē un lieto! Šis uzņēmums ir tas, kurš šīs modernās tehnoloģijas ienes ne vien Latvijā, bet visā Baltijā.

Uzņēmums dibināts tikai 2018.gadā, taču izaugsme kopā ar strauji augošo elektrotransporta tirgu palīdz audzēt apgrozījumu ļoti strauji, sasniedzot 1M eiro jau pāris gados. Uzņēmums ir rentabls, un peļņu šobrīd iegulda biznesa attīstībā un uzņēmuma vērtības celšanā.

Uzņēmums nomā 400 kvm veikalu, kurā piedāvā plašu transporta un pārvietošanās līdzekļu klāstu, kā arī piedāvā aprīkojumu un aksesuārus. Uzņēmumam ir arī savs interneta veikals, gan tirdzniecība caur citiem portāliem. Uzņēmums izplata vairāku ražotāju produktus caur dīleru centriem Baltijā. Lai nodrošinātu veiksmīgu tirdzniecību, uzņēmumam ir liels preču noliktavas apjoms (aptuveni 300.000 eiro apjomā). Ir gan gatavā produkcija, gan rezerves daļu krājumi.

Pārdošanā ir pieejami 20% kapitāla daļas. Vērtība atbilst bilances rādītājiem – atbilstoši kapitāla, noliktavas krājumu un nemateriālo līdzekļu vērtībai. Jaunajam līdzīpašniekam ir iespēja gan līdzdarboties pasīvi un gūt pasīvu ienākumu, gan arī aktīvi iesaistīties un veikt savu ieguldījumu uzņēmuma darbībā un attīstībā. Priekšroka tiks dota partnerim, kurš pēc iegādes ir gatavs līdzdarboties biznesa attīstībā!

Piedāvājums ir balstīts uz 60+40 investīciju uzņēmumā. 60.000 EUR ir par 20% kapitāla daļām, bet 40.000-80.000 EUR ir aizdevums sabiedrībai elektro automašīnu biznesa uzsākšanai (paraugu iegāde, ekspozīcijas izveide, marketings). Arī pārējie partneri papildus investēs uzņēmuma attīstībai.

Izmantojiet iespēju investēt strauji augošā nozarē!

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes