Uzņēmums

Dzērienu ražotne

ID 2011

Pārdošanas cena

30 000

( Cena koriģēta )

Atrašanās vieta

Riga, Latvia

Nozare

Pārtika

Biznesa veids

Dzērienu ražotne

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

72 380 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Kopā skatījumi:

Apraksts

Tiek pārdota kvasa ražotne Rīgā. Pilns ražošanas iekārtu kompleks ar tehnoloģiju un receptēm, kā arī pārdošanas aprīkojums. Iekārtu kopējā atlikusī vērtība ir 70.000 eiro. Ražotne šobrīd ir apturējusi saimniecisko darbību, taču joprojām ir pieejami gan darbinieki, gan ražošanas tehnologs.

Uzņēmumam pieder divi raudzējamie katli (4500 litri), vārāmais katls (4500 litri) un sīrupa vārāmais katls (2500 litri), dažādas tilpnes, kubli un katli 50-350 litru apjomā, 2 pa 2500 litriem. Ražošanas vadības sistēmas, filtrācijas, saldējamās kameras un mēbeles. Bez tam ir tirdzniecības iekārtas vismaz 30 tirdzniecības punktiem ar ratiņiem, mucām utt. Pilns kvasa ražošanas un tirdzniecības komplekss. Kvass netika pildīts pudelēs, bet tikai mucās un tirgots pie tirdzniecības centriem Latvijā.

Līdz šim uzņēmums ir ražojis savu īpašo kvasu ar ļoti senu recepti un speciāli Krievijā iepirktām izejvielām, kādas nevienam citam Latvijā nav. Uzņēmumam ir arī izejvielas kvasa izgatavošanai kaut tūlīt.

Bizness ir ļoti rentabls. Kvasa pašizmaksa ir 0,20 EUR/litrā, bet pārdošanas cena ir 1,80 EUR/litrā.

Ar esošām iekārtām ir iespēja ražot gan citus dzērienus, gan arī sadzīves ķīmijas produktus. Ražošana atrodas Rīgas centrā, nomātās telpās, taču ir iespēja iekārtas pārvest arī uz jebkuru citu vietu, kur turpināt ražošanu.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā