Uzņēmums

Dārzeņu pārstrādes ražotne

ID 3219

Pārdošanas cena

250 000

Nozare

Pārtika

Biznesa veids

Dārzeņu pārstrādes ražotne

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

150 000 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

1 020 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

90 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdošanā dārzeņu pārstrādes uzņēmums, kas specializējies uz svaigiem, mizotiem, grieztiem un tvaicētiem dārzeņiem. Uzņēmums ir aprīkots ar augstas ražības ražošanas iekārtām, gan automatizētām mizošanas, gan tvaicēšanas un citām līnijām. Uzņēmumam pieder arī ražošanas ēka ar kopējo platību 822,10 m2 un zeme ar kopējo platību 3867 m2, kur ir iespēja vēl paplašināt ražotni. Pamatlīdzekļu iegādes vērtība ir 1,2 miljoni eiro. Pamatlīdzekļu bilances vērtība ir 500 000 eiro. Uzņēmumam ir arī saistības. Ražotne atrodas 30 minūšu braucienā no Rīgas, lauku atbalstāmā teritorijā.

Uzņēmumam ir plašs produktu klāsts (vairāk nekā 60 pozīcijas), sākot no nemizotiem, mizotiem, tvaicētiem, grieztiem kartupeļiem, bietēm, burkāniem un citiem dārzeņiem, līdz pat zupām, svaigiem un sagrieztiem dārzeņiem un augļiem. Produkcija tūlītējam patēriņam un glabāšanai līdz pat 2 gadiem. Pircēji ir HoReCa uzņēmumi, lielveikalu konditorejas, veikalu tīkli un atsevišķi veikali. Ir potenciāls attīstīt eksportu. Uzņēmuma apgrozījums 2019. gadā pārsniedza 1 miljonu eiro. EBITDA (PL nolietojums) ir 90 000 eiro. Esošā peļņa tika ieguldīta infrastruktūras attīstībā. Uzņēmums īsteno arī EF projektus.

Uzņēmumā strādā 25-30 darbinieki, gan mizošanas cehā, gan griešanas un apstrādes cehos. Komandā ir gan ražošanas vadītāja, gan tehnologs, grāmatvede, datu operators un pārdošanas menedžere. Darbinieki uz ražotni brauc ar pilsētas sabiedrisko transportu.

Pārtika vienmēr baros cilvēkus visā pasaulē un ļaus pelnīt tiem, kas to nodrošinās. Piedāvājumā sakārtots uzņēmums, kam ir vajadzīgs jauns īpašnieks.

 

 

 

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes