Uzņēmums

Burvīga kafejnīca

ID 3191

Pārdošanas cena

40 000

Nozare

Restorāni, bāri un klubi

Biznesa veids

Burvīga kafejnīca

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

100 000 EUR

Pagājušā gada peļņa

10 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Burvīga neliela kafejnīca Rīgas centrā ar, iespējams, labāko kafiju Rīgā. Kafejnīca ir neliela (66 kvm), ar ļoti mājīgu un gaumīgu interjeru, parasti pilnu ar apmeklētājiem un kafijas baudītājiem. Vasarā kafejnīcai ir arī 2 terases. Kafejnīca ir pazīstama ar plašo kafijas dzērienu izvēli un augsto kvalitāti. Papildus kafejnīca piedāvā sendvičus, konditoreju un salātiņus, ko baristas paši var ātri sagatavot.

Kafejnīca atrodas ideālā vietā, ar lielu klientu plūsmu, labi redzamā un ērti piebraucamā vietā ar skatlogiem pirmajā stāvā. Kafejnīca ir pilnībā aprīkota ar augstas kvalitātes profesionālu kafijas aparātu (13.000 eiro vērtībā), vitrīnām, konvekcijas krāsni ēdienu sildīšanai, sulu spiedēm un blenderiem utt. Kafija tiek grauzdēta no atlasītām kafijas šķirnēm un gatavota atbilstoši visaugstākiem standartiem. Kofeīna daudzums krūzītē ir 22 grami, atšķirībā no 7 gramiem citās populārās kafejnīcās.

Ikmēneša ieņēmumi ir ap 10.000 eiro. Izmaksās ir telpu noma ar komunāliem maksājumiem (2150 eiro) un darbinieku algas pa 2 darbiniekiem maiņā, kā arī izejvielu iegāde. Mēneša peļņa veidojas ap 1000 eiro.

Kafejnīca piemērota cilvēkam, kas novērtē kvalitatīvas vērtības!

Drukāt | Nosūtīt e-pastā


Vārds uzvārds *

E-pasts *

Telefona numurs *

Please leave this field empty.

Jūsu piezīmes