Uzņēmums

Autoserviss Rīgā

ID 2244

Pārdošanas cena

55 000

( Cena koriģēta )

Atrašanās vieta

Rīga

Nozare

Auto

Biznesa veids

Autoserviss Rīgā

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

600 000 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdošanā lieliski iestrādāts autoserviss Rīgas centrā! 7 darbības gados ir izveidota vairāk kā 45 000 aktīvu auto lietotāju datu bāze ar visiem kontaktiem. Ir līgumi ar juridiskām personām par vairāk kā 1000 automašīnu auto apkalpošanu. Līgums ar apdrošināšanas sabiedrībām ļauj remontēt sasistas automašīnas.

560 kvm plašajā autoservisā ir  izvietoti 7 pacēlāji, diagnostikas iekārtas, savirzes stends, metināšanas iekārtas, krāsošanas kamera uc aprīkojums, kas ļauj remontēt visa veida vieglās automašīnas. Kopējā aprīkojuma vērtība ir ap 80.000 eiro. Ir noliktava ar riepu glabāšanu. Nomas maksa sastāda 2.99/  EUR – 1m2, kopā  ap 1694 EUR/mēnesī. Līgums ir vēl uz 3 gadiem, taču to jebkurā brīdī var arī pārtraukt. Ir arī autoservisa programma ar visiem klientu un finanšu datiem – veidota izmantojot jaunākās tehnoloģijas, lai efektīvi uzlabotu laikietilpību un precizitāti. Servisa telpas un  servisa apkārtne pilnībā aprīkots ar mobilo videonovērošanas sistēmu un diennakts apsardzi.

Servisā strādā 15 cilvēki, no kuriem 12 ir tieši servisa darbinieki.  Ir īpaši labi meistari tieši metināšanas, krāsošanas un ritošās daļas remontu darbos. Atalgojums piesaistīts paveiktajam darba apjomam. Uzņēmumam ir ļoti labs marketings klientu piesaistē!

Bizness ir pastāvīgi darbojošs un pelnošs.  Nav nepieciešama īpašnieka iesaistīšanās ikdienas saimnieciskajā darbībā.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā

Rīga