Uzņēmums

Auto smaržu tirdzniecība un izplatīšana

ID 2439

Pārdošanas cena

19 000

( Cena koriģēta )

Atrašanās vieta

Rīga, Латвия

Nozare

Auto

Biznesa veids

Auto smaržu tirdzniecība un izplatīšana

Juridiskā forma

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatkapitāla lielums

2 800 EUR

Cik daļas tiek pārdotas

Pilns uzņēmums (100%)

Pagājušā gada apgrozījums

8 500 EUR

Kopā skatījumi:

Apraksts

Pārdod premium auto smaržu tirdzniecības biznesu.

Kompānijai ir Japāņu auto smaržu ražotāja izplatīšanas tiesības visās Baltijas valstīs.

Smaržas izceļas ar ļoti augstu kvalitāti un tās ir tapušas sadarbībā ar vadošajiem pasaulē modes un smaržu grandiem – Dior, Gucci, Armani, Hugo Boss un citiem. Ja cilvēks vēlas mašīnā baudīt izcilu smaržu, vai sajust šo zīmolu aromātu notis savā auto salonā, tad šī ir īstā izvēle.

Konkurence šajā auto smaržu segmentā gandrīz nav. Ir atrodami atsevišķi piedāvājumi Baltijas valstīs. Zemākas cenas un kvalitātes izstrādājumus tieši nevar salīdzināt ar šo piedāvājumu. 

Darbojas kopš 2016. gada oktobra.

Kompānijai ir savs internetveikals un Facebook lapa. Preces klienti var iegādāties 3 tirdzniecības vietās un internetveikalā.

Ir veiksmīgi piedalījušies auto izstādēs, kur ir bijusi interese ne tikai no patērētājiem, bet arī citiem tirgotājiem, arī no Lietuvas un Igaunijas, kas vēlētos paplašinās savu soritmentu ar šīm smaržām.

Apgrozījums sastāda vidēji 700 EUR mēnesī.

2017. gada apgrozījums bija 8500 EUR.

Īpašnieks pats nodrošina šobrīd visu operatīvo darbību gan izplatīšanā, gan klientu apkalpošanā. Viņam ir citi biznesi, kam ir dota prioritāte un tas neļāva šī biznesa attīstībā ieguldīt nepieciešamo laiku un resursu.

Šo biznesu var pacelt daudz augstākā līmenī gan paplašinot izplatīšanas tīklu Latvijā un pārējās Baltijas valstīs, gan aktīvi piedaloties auto izstādēs.

Pārdošanas cenā ietilpst preču krājumi, internetveikals, Faceebook lapa, izplatīšanas tiesību līgums ar ražotāju Baltijas valstīs, reklāmas materiāli un sadarbības līgumi ar 3 tirdzniecības vietām. Preču krājumi vien sastāda 15 000 EUR.

Ļoti laba iespēja pārņemt un attīstīt tālāk auto smaržu biznesu tā premium segmentā Baltijas valstīs.

Drukāt | Nosūtīt e-pastā

Rīga, Латвия