Company

Viesu nams un restorāns

ID 390

Selling price

375 000

Location

Kurzeme

Industry

Hotels and tourist industry

Business type

Viesu nams un restorāns

Legal form

Limited Liability Company

Total views:

Description

Mājīgs un komfortabls viesu nams, kas atrodas Liepājas pusē, netālu no Baltijas jūras, ir kā brīnišķīga oāze, kas jau 17 gadus sniedz patīkamus brīžus ceļotājiem, mierīgas atpūtas un piejūras dabas cienītājiem.

Ēka atrodas gleznainā vietā, blakus senatnīgam parkam ar dīķi, kas rada īpašu noskaņu apmeklētājiem un sniedz gandarījumu viesu nama saimniekiem. 

Viesu nama restorānam ir ļoti laba reputācija un plašs pastāvīgo klientu loks, tajā strādā vieni no labākajiem Latvijas pavāriem. 

Restorāna telpas un dārza terase, kā arī ēdienu izvēle un atmosfēra ir piemērota gan darījuma pusdienām, gan romantiskām vakariņām, gan svinīgiem pasākumiem. Tajā var nodrošināt darba telpas semināriem, kā arī ir iespējas kolektīvām pusdienām un kafijas pauzēm. 

Viesu nama ēka ir pilnībā atjaunota un rekonstruēta, tajā ir seši labiekārtoti numuriņi. Telpas ir iespējams paplašināt, kā arī ir iespēja izveidot nelielu SPA centru, kas būtu lielisks papildinājums patreizējam servisam. 

Labi uzturēts un attīstīts īpašums, kā arī bizness ar vēsturi un tradīcijām – tas ir dzīvesveids, kas sniedz prieku un gandarījumu!

Print | Send to e-mail