Par mums

Uzņēmuma vadība

Juris Kalnrācenis
SIA BIZON direktors

Pēc Valsts neatkarības atgūšanas ir pagājuši vairāk kā 20 gadi, kuru laikā Latvijā ir būtiski mainījusies uzņēmējdarbības vide. Sākot ar valsts uzņēmumu privatizāciju, jaunu uzņēmumu dibināšanu un beidzot ar ārvalstu investīciju un uzņēmumu invāziju. Šajos gados visaktīvāk ir attīstījusies tieši mazā un vidējā uzņēmējdarbība. Šajā laikā uzņēmumu īpašnieki ir pārgājuši no stadijas, kad bizness ir labas algas saņemšanas iespēja uz stadiju, kad tas primāri ir labs ieguldījumu objekts. Līdz ar to uzņēmums ir kļuvis kā prece, kurai ir sava vērtība, cena tirgū un iekārojama citam investoram.

Mana pieredze biznesā sākās 1993.gadā, kad izveidoju atpazīstamu zīmolu mēbeļu biznesā, tirgus līderi – uzņēmumu KATE. Uzņēmuma KATE grupā bija līdz pat 7 atsevišķiem uzņēmumiem dažādās nozarēs. Šajā laikā esmu vairākkārt veicis uzņēmumu pirkšanas, pārdošanas, pārņemšanas, apvienošanas un sadalīšanas operācijas. Šajos darījumos es biju saskāries ar profesionāla partnera trūkumu, kas palīdzētu veikt pirkšanas-pārdošanas operācijas, kuram būtu operatīva pieejamo uzņēmumu vai investoru datu bāze, zināšanas un pieredze, uzticamība un atpazīstamība.

10 darbības gados BIZON BROKER komandai ir ļoti vērā ņemama pieredze- esam palīdzējuši nopirkt un pārdot vairāk kā 100 uzņēmumus visdažādākajās uzņēmējdarbības sfērās un par cenām, kas svārstās no 1 lata līdz 6 miljoniem eiro. Mūsu pieredze ir ļāvusi pārdevējiem izvairīties no liekas publicitātes, no krāpniekiem un iespējami īsā laikā noformēt kvalitatīvu darījumu. Savukārt pircēji ir ieguvuši labu konsultantu, kas palīdz labāk izprast uzņēmuma reālo situāciju, noslēgt sev pieņemamu darījumu un sajust palīdzību pēc kompānijas iegādes periodā.

BIZON BROKER ir apvienojusi profesionāļus – zinošus un pieredzējušus juristus un ekonomistus, kas labi pārzina biznesa pirkšanas- pārdošanas un uzņēmējdarbības juridiskos, finansiālos un tirgus aspektus. BIZON BROKERgarantē biznesa ētikas un konfidencialitātes principu ievērošanu. BIZON BROKER aicina visus esošos un topošos uzņēmējus, kuriem nepieciešams speciālistu padoms biznesa uzsākšanā, pilnveidošanā vai veiksmīgā izbeigšanā PIEVIENOTIES mūsu klientu lokam!

Gaidām Jūsu zvanu, vēstules, e-pastus un faksus, kā arī aicinām apmeklēt mūsu biroju Rīgā.