ID: 2580

Sigulda

Izklaides bizness Siguldā

75 000

Viena no populārākajām izklaides vietām Siguldā. Dažādu pasākumu organizēšana, ēdināšana un aktīva atpūta vienuviet!
Pilsētā, kurā katrs gadalaiks ir notikums, kas piesaista lielu klientu plūsmu gan pieaugušiem, gan ģimenēm ar bērniem.
Vietējie siguldieši labprāt šeit organizē dzimšanas dienu ballītes vai kolektīvu atpūtas pasākumu.
2018. gadā ir veikts kvalitatīvs remonts un iekārtots mājīgs interjers. Te ir viss, lai piepildītu Jūsu sapņus - būt īpašniekam vietai, kas citiem sagādā lieliskas emocijas!

ID: 2580

ID: 2656

Tukuma novads, Latvia

Piena pārstrādes uzņēmums

600 000

Pārdošanā pilnībā aprīkots un strādājošs piena pārstrādes uzņēmums Tukuma novadā, 50 km attālumā no Rīgas. Cenā ietilpst nekustamais īpašums un ražošanas iekārtas piena pārstrādei un dažādu produktu ražošanai. Ražotnē 2009-2012 gadam veikta rekonstrukcija un iekārtu nomaiņa, atbilstoši mūsdienu prasībām. Svaigie un nogatavinātie sieri, jogurti, piens, kefīrs, krējums citi piena produkti tiek šeit ražoti. Ražotne nav liela (līdz 5 tonnām stundā), kura var veiksmīgi specializēties kādu nišas produktu ražošanai. Pārdošanas cena ir līdzīga pamatlīdzekļu vērtējumam.

ID: 2656

ID: 2613

Papīra izstrādājumu ražošana

35 000

Neliels ražošanas uzņēmums izgatavo tualetes papīra ruļļus, papīra dvieļus un tehnisko papīru. Tiek iepirkta papīra izejviela un ražotne no tā izgatavo produkciju dažādos klientaiem piemērotos izmēros. Produkcija tiek piegādāta apsaimniekošanas un uzkopšanas kompānijām, korporatīviem klientiem un nelieliem veikalu tīkliem. Ir visas nepieciešamās ražošanas iekārtas. Uzņēmums ir strādājošs ar esošu klientu un piegādātāju bāzi. Bizness nav sarežģīts, ir labs attīstības potenciāls, piemērots aktīvam cilvēkam.

ID: 2613

ID: 2595

Rīga, Latvia

Bērnu apģērbu izstrāde un tirdzniecība

30 000

Uzņēmums jau 8 gadus izstrādā un tirgo bērnu un jauniešu apģērbus skolai, sportam un ikdienai. Uzņēmumam ir sava mājas lapa, caur ko tiek saņemti pasūtījumi. Apģērbu ražošanu nodrošina vairāki Latvijas uzņēmumi. Skolu un sporta komandu, iepriekš saskaņotie dizaini, nodrošina biznesam stabilus un ilgtermiņa ieņēmumus. Pelnošs, radošs un darba laikam nepiesiets bizness!

ID: 2595

ID: 2550

Rīga

Tehnisku materiālu un detaļu tirdzniecība

143 000

Pārdod pelnošu un augošu specializētu tehnisko materiālu un detaļu tirdzniecības uzņēmumu. Galvenie klienti ir uzņēmumi naftas un ķīmijas nozarē, kā arī pārtikas un farmācijas nozarēs, kuriem ir nepieciešami dažādi blīvējoši, savienojoši un izolējoši materiāli un detaļas tehnoloģisko un ražošanas procesu nodrošināšanai. Uzņēmums nodrošina klientiem augsta līmeņa servisu, pielāgotus risinājumus, kā arī labākas cenas un ātrākas piegādes salīdzinot ar citiem piegādātājiem Eiropā. Ieguldījums atmaksāsies 3 gadu laikā. Izdevīgs piedāvājums!

ID: 2550

ID: 2516

Rīga

Neliels privātais bērnudārzs Rīgas centrā

90 000

Pārdošanā burvīgs neliels privātais bērnudārzs Rīgas centrā. 5 grupiņas ar 75 bērniem ir kā ģimene, kura neskatoties uz pilsētas vidi ir tik tuvu dabai! Bērnudārzs izmanto nepilnus 600 kvm telpas vienā no centra namiem. Bērnudārzs 9 darbības gados ir izaudzis līdz rentablam uzņēmumam, kam ir nokomplektētas visas grupiņas un ir rinda uz iestāšanos. Lielisks, radošs un ienesīgs bizness !

ID: 2516

ID: 2515

Vidzeme

Auto dīlercentrs Vidzemē

750 000

Pārdošanā Oficiāls automašīnu pārdošanas un servisa centrs, kas pārstāv vienu no Pasaulē lielākajiem auto ražotājiem. Uzņēmumam pieder plašas sertificētas autoservisa telpas, kas atbilst visām autodīlera prasībām. Uzņēmumam piederošās 1500 kvm telpās ir iekārtots serviss ar 9 pacēlājiem un 2 elektriķu vietām, automazgātuve, autokrāsošanas kamera. Bez tam ir 1000 kvm telpas riepu montāžai un uzglabāšanai un tālākai attīstībai. Labi iestrādāts bizness bez ilgtermiņa saistībām!

ID: 2515

ID: 2513

Rīga

Ziemassvētku eglīšu e-tirdzniecība

7 500

Ziemassvētku eglīšu interneta tirdzniecība un piegāde. Ziemassvētki bez eglītes nav iedomājami! Ja Jūs skaistu eglīti varat nopirkt internetā ar piegādi un uzstādīšanu mājās vai birojā, tad tas ir ideāli! Šo iespēju izmanto aizvien vairāk cilvēki, tādējādi šis bizness aug ļoti strauji! Šobrīd smukās eglītes tiek importētas no Dānijas, bet pircējs var piedāvāt arī vietējo produkciju. Paralēli tiek tirgoti arī aksesuāri (egles kājas).

ID: 2513

ID: 2512

Rīga, Latvia

Sastatņu noma

495 000

Pārdod biznesu – Būvniecības tehnikas nomas uzņēmums, kas specializējas celtniecības sastatņu (fasāžu remontu) un alumīnija torņu pārdošanas, nomas un montāžas jomā. Uzņēmumam pieder sastatņu konstrukcijas, kuru platība ir aptuveni 22 000 kvadrātmetri plus torņi, trepes, plēves utt. Uzņēmums ir ļoti rentabls, strauji augošs, eksportspējīgs! Investīcijas atmaksāsies 5 gados!

ID: 2512

ID: 2509

Rīga, Latvia

Noliktavu komplekss Rīgā

2 000 000

Tiek pārdots Noliktavu komplekss Rīgā. Nekustamajā īpašumā ietilpst vairāk kā 13.500 m2 zemes un ap 11.500 m2 ēkas (pamatā noliktavas telpas, arī biroji un saimniecības telpas). Objekts atrodas ģeogrāfiski ļoti izdevīgā vietā- ērta autotransporta loģistika pa Rīgu, kā arī dzelzceļa atzars tieši pie noliktavas. Telpas ir augsti pieprasītas, tāpēc noslodze ir 85% robežās. Stabils ienesīgumu no nekustamā īpašuma iegādes (yield) ir 11% gadā!

ID: 2509