ID: 3479

Konsultāciju un projektu vadības uzņēmums

100 000

Tiek piedāvāts konsultāciju un projektu vadības uzņēmums, kurš darbojas tirgū jau 10 gadus. Uzņēmums darbojas pārsvarā ar izglītības projektiem. Uzņēmuma apgrozījums pārsniedz 200 000 EUR, EBITDA sasniedz 25000 EUR. Uzņēmumā ir spēcīga komanda, kura gatava strādāt ar projektiem arī turpmāk.

ID: 3479

ID: 3440

Mazuļu attīstības klubs

Mazuļu attīstības klubs

40 000

Tiek pārdots mazuļu attīstības klubs, kura vajadzībām ir iekārtotas kvalitatīvas telpas, dažāda veida nodarbību, kā arī svinību un citu pasākumu organizēšanai. Telpas atrodas Rīgas centrā, klusā un mierīgā vidē ar bezmaksas auto stāvvietām tās apkārtnē.
Esošajās telpās uzņēmums darbojas jau kopš 2018. gada. Šajā laikā ir izveidojies plašs un lojāls klientu loks, kā arī aktīva sekotāju bāze sociālajos medijos.

ID: 3440

Mazuļu attīstības klubs

ID: 2761

Latvija

Saldējuma ražošanas un izplatīšanas uzņēmums

60 000

Saldējuma ražošanas uzņēmums, kas ražo saldējumu no augstas kvalitātes dabīgām izejvielām. Uzņēmums ir unikāls spēlētājs mājas saldējumu kategorijā, kas darbojas trijos virzienos - ražo fasētu produktu mazumtirdzniecības tīkliem, uztur unikālu kafejnīcu vienā no visskaistākajiem Latvijas tūrisma galamērķiem, kā arī nodarbojas ar izbraukuma tirdzniecību.

ID: 2761

ID: 3274

Rīga

Šūšanas cehs

8 000

Pārdošanā neliels šūšanas cehs Rīgā. Labi aprīkota šūšanas ražotnīte, kas strādā uz nelielu partiju pasūtījumiem, dažādu apģērbu šūšanai. Uzņēmums ir specializējies rūpnieciskā šūšanā – standartizēti modeļi, griezumi. Šūšanas ceham ir potenciāls radīt produktu no "0", sākot ar piegriešanu un beidzot ar sašūšanu. Iekārtas ir piemērotas dažādu izstrādājumu šūšanai - kokvilna, lins, poliesters, trikotāža, sporta apģērbs. Šuvējām (3+1) ir pieredze šo izstrādājumu izgatavošanā. Šāds uzņēmums ir ļoti piemērots cilvēkam, kurš vēlas darboties apģērbu biznesā vai attīstīt savu apģērba līniju. Šis ir labs sākums lielākai nākotnei!

ID: 3274

ID: 3232

Rīga

Suši piegāde

49 000

Pārdod biznesu - pelnošu suši ēdienu piegādes uzņēmumu.
Ļoti izdevīgs piedāvājums, jo atmaksāšanās periods ir 2.5 gadi!
Klienti pārsvarā pasūta ēdienu internetā uzņēmuma mājas lapā. Ir pilnībā nokomplektēta virtuve ēdiena izgatavošanai un glabāšanai, kā arī telpās ir izveidota klientu apkalpošanas daļa, kur klienti var paši ienākt pakaļ pasūtījumam.

ID: 3232

ID: 3219

Dārzeņu pārstrādes ražotne

250 000

Pārdošanā dārzeņu pārstrādes uzņēmums, kas specializējies uz svaigiem, mizotiem, grieztiem un tvaicētiem dārzeņiem. Uzņēmums ir aprīkots ar augstas ražības ražošanas iekārtām, gan automatizētām mizošanas, gan tvaicēšanas un citām līnijām. Uzņēmumam pieder ražošanas ēka un zeme, kur ir iespēja vēl paplašināt ražotni. Pamatlīdzekļu iegādes vērtība ir 1,2 miljoni eiro. Ražotne atrodas 30 minūšu braucienā no Rīgas, lauku atbalstāmā teritorijā. Pārtika vienmēr baros cilvēkus visā pasaulē un ļaus pelnīt tiem, kas to nodrošinās.

ID: 3219

ID: 3213

Rīga

Saldējuma tirdzniecība

30 000

Saldējuma tirdzniecības veikals vienā no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā. Pilnībā aprīkots tirdzniecības stends ar saldējuma ražošanas aparātiem, leti un mēbelēm. Uzņēmums strādā uz starptautiskas franšīzes pamata. Uzņēmumā ieguldīti vairāk kā 45.000 eiro. Lieliska iespēja kļūt par daļu no starptautiska brenda un attīstīt biznesu kopā ar spēcīgu sadarbības partneri.

ID: 3213

ID: 3212

Rīga, Latvija

Apdares materiālu vairumtirdzniecība

330 000

Uzņēmums jau 26 gadus darbojas apdares materiālu vairumtirdzniecībā, ir vadošais uzņēmums savā tirgus nišā. Uzņēmumam ir veikals, kā arī liela noliktava, lai nodrošinātu visplašāko produktu piedāvājumu, kas nopērkams uz vietas. Uzņēmumam ir preču krājumi vairāk nekā 300 000 eiro iepirkumu vērtībā, 2 mikroautobusi, veikala un noliktavas sistēmas. Stabils ilgtermiņa bizness.

ID: 3212

ID: 3191

Burvīga kafejnīca

40 000

Burvīga neliela kafejnīca Rīgas centrā ar, iespējams, labāko kafiju Rīgā. Kafejnīca ir neliela (66 kvm), ar ļoti mājīgu un gaumīgu interjeru, parasti pilnu ar apmeklētājiem un kafijas baudītājiem. Vasarā kafejnīcai ir arī 2 terases. Kafejnīca ir pazīstama ar plašo kafijas dzērienu izvēli un augsto kvalitāti. Kafejnīca piemērota cilvēkam, kas novērtē kvalitatīvas vērtības!

ID: 3191

ID: 3175

Sporta klubs Rīgā

180 000

Pārdošanā liels sporta - fitnesa klubs Rīgā. Gandrīz 1200 kvm nomātās telpās ir ierīkots augstas klases profesionāls trenažieru komplekss, telpas grupu nodarbībām un individuāliem treniņiem, ērtas ģērbtuves un dušas, kā arī plaša SPA un atpūtas zona ar pirtīm, džakuzi, bāru un solārijiem. Sporta klubā ir viss personāls no administratoriem, privātiem un grupu treneriem līdz pat apkopējām. Ļoti profesionāla un pārdomāta infrastruktūra ar vienu no labākajiem aprīkojumiem Rīgā.

ID: 3175