ID: 2767

Lielisks skaistumkopšanas salons

24 000

Lielisks, labi iestrādāts skaistumkopšanas salons Rīgā, lielu biroju rajonā un pie tūristu plūsmas. 18 gados salons ir iemantojis lielu skaitu pastāvīgo klientu. Salonā veikts remonts, dizainera izveidots interjers un iegādātas pilnīgi jaunas mēbeles, iegādāti profesionāli kosmetoloģijas un masāžas kabinetu aprīkojumi. Salonā strādā 3 frizieres, 2 manikīra un pedikīra meistares, kosmetalogi un masieri. Izdevīgi iegādes nosacījumi!

ID: 2767

ID: 2758

Jūrmala

Rehabilitācijas klīnika

230 000

Pārdošanā rehabilitācijas klīnika - stacionārs Jūrmalā. Klīnika nav liela (550 kvm), taču tā atrodas ļoti klusā uz zaļā vietā. Privātās klīnikas īpašumā ir gan 2 stāvīga Jūrmalai raksturīga ēka, gan 1200 kvm zeme, kas ir iekļauta cenā. Ēkai ir piešķirts diennakts stacionāra statuss. Klīnika ir šauri specializējusies un strādā jau gandrīz 20 gadus. Ir nepieciešamais medicīnas personāls. Katrā stāvā ir 12 gultasvietas, kā arī manipulāciju, personāla un citas telpas.

ID: 2758

ID: 2745

Vecrīga

Moderns bārs Vecrīgā

90 000

Pārdošanā moderns bārs Vecrīgā! Bārs atrodas lieliskā vietā Vecrīgā, ar labu klientu plūsmu! Bārs ir iekārtots pēc labākajiem bāru standartiem ar stilīgu interjeru un jaudīgu skaņas aparatūru! Šis noteikti šobrīd ir viens no vislabākajiem bāriem Rīgā! Šobrīd bārs piedāvā tikai dzērienus - profesionāli pagatavotus kokteiļus, vīna un alus izvēli, labu šampanieti. Ir pieejamas telpas arī virtuves izveidei. Uzņēmums ir pilnībā nokomplektēts ar personālu. Pircējam ir lieliska iespēja kļūt par trendīgākā bāra īpašnieku!

ID: 2745

ID: 2743

Rīga, Latvia

Skaistumkopšanas studija Rīgas centrā

45 000

Pārdošanā lieliska skaistumkopšanas studija Rīgas centrā! Pārdomāts interjers, veiksmīgs telpu izkārtojums un prasmīga speciālistu komanda! Kosmetaloģija, radošs manikīrs, skropstu pieaudzēšana un vaksācija, frizieri un virkne ķermeņa procedūras! Ļoti liels skaits pastāvīgo klientu, kas novērtē meistaru kvalitāti! Mēneša apgrozījums 8.000-12.000 eiro robežās. Peļņa paliek 2500-3500 eiro robežās. Perfekts piedāvājums!

ID: 2743

ID: 2552

Rīga

Veļas mazgātava Rīgā

55 000

Pārdod biznesu - strādājošu un modernu, pilnībā aprīkotu veļas mazgātavu Rīgā ar attīstības perspektīvām. Tā izceļas ar individuālu pieeju klientiem un augstu kvalitāti. 150 m2 telpas ir svaigi izremontētas un moderni aprīkotas. Veļas mazgātavas apjoms šobrīd sastāda līdz 12 tonnām mēnesī. Ar esošo bāzi apjomu var palielināt līdz 18 tonnām. Klienti ir gan viesnīcas, hosteļi, bērnudārzi, frizētavas un citas organizācijas, gan arī individuālie klienti. Komandā strādā 6 darbinieki. Ļoti izdevīgs darījums jaunam īpašniekam - piedāvātā biznesa cena ir ievērojami mazāka par nepieciešamajiem ieguldījumiem, lai izveidotu tāda līmeņa veļas mazgātavu!

ID: 2552

ID: 2580

Sigulda

Izklaides bizness Siguldā

75 000

Viena no populārākajām izklaides vietām Siguldā. Dažādu pasākumu organizēšana, ēdināšana un aktīva atpūta vienuviet!
Pilsētā, kurā katrs gadalaiks ir notikums, kas piesaista lielu klientu plūsmu gan pieaugušiem, gan ģimenēm ar bērniem.
Vietējie siguldieši labprāt šeit organizē dzimšanas dienu ballītes vai kolektīvu atpūtas pasākumu.
2018. gadā ir veikts kvalitatīvs remonts un iekārtots mājīgs interjers. Te ir viss, lai piepildītu Jūsu sapņus - būt īpašniekam vietai, kas citiem sagādā lieliskas emocijas!

ID: 2580

ID: 2656

Tukuma novads, Latvia

Piena pārstrādes uzņēmums

600 000

Pārdošanā pilnībā aprīkots un strādājošs piena pārstrādes uzņēmums Tukuma novadā, 50 km attālumā no Rīgas. Cenā ietilpst nekustamais īpašums un ražošanas iekārtas piena pārstrādei un dažādu produktu ražošanai. Ražotnē 2009-2012 gadam veikta rekonstrukcija un iekārtu nomaiņa, atbilstoši mūsdienu prasībām. Svaigie un nogatavinātie sieri, jogurti, piens, kefīrs, krējums citi piena produkti tiek šeit ražoti. Ražotne nav liela (līdz 5 tonnām stundā), kura var veiksmīgi specializēties kādu nišas produktu ražošanai. Pārdošanas cena ir līdzīga pamatlīdzekļu vērtējumam.

ID: 2656

ID: 2613

Papīra izstrādājumu ražošana

35 000

Neliels ražošanas uzņēmums izgatavo tualetes papīra ruļļus, papīra dvieļus un tehnisko papīru. Tiek iepirkta papīra izejviela un ražotne no tā izgatavo produkciju dažādos klientaiem piemērotos izmēros. Produkcija tiek piegādāta apsaimniekošanas un uzkopšanas kompānijām, korporatīviem klientiem un nelieliem veikalu tīkliem. Ir visas nepieciešamās ražošanas iekārtas. Uzņēmums ir strādājošs ar esošu klientu un piegādātāju bāzi. Bizness nav sarežģīts, ir labs attīstības potenciāls, piemērots aktīvam cilvēkam.

ID: 2613

ID: 2595

Rīga, Latvia

Bērnu apģērbu izstrāde un tirdzniecība

30 000

Uzņēmums jau 8 gadus izstrādā un tirgo bērnu un jauniešu apģērbus skolai, sportam un ikdienai. Uzņēmumam ir sava mājas lapa, caur ko tiek saņemti pasūtījumi. Apģērbu ražošanu nodrošina vairāki Latvijas uzņēmumi. Skolu un sporta komandu, iepriekš saskaņotie dizaini, nodrošina biznesam stabilus un ilgtermiņa ieņēmumus. Pelnošs, radošs un darba laikam nepiesiets bizness!

ID: 2595

ID: 2550

Rīga

Tehnisku materiālu un detaļu tirdzniecība

220 000

Pārdod pelnošu un augošu specializētu tehnisko materiālu un detaļu tirdzniecības uzņēmumu. Galvenie klienti ir uzņēmumi naftas un ķīmijas nozarē, kā arī pārtikas un farmācijas nozarēs, kuriem ir nepieciešami dažādi blīvējoši, savienojoši un izolējoši materiāli un detaļas tehnoloģisko un ražošanas procesu nodrošināšanai. Uzņēmums nodrošina klientiem augsta līmeņa servisu, pielāgotus risinājumus, kā arī labākas cenas un ātrākas piegādes salīdzinot ar citiem piegādātājiem Eiropā. Ieguldījums atmaksāsies 3 gadu laikā. Izdevīgs piedāvājums!

ID: 2550