ID: 2786

Rīga, Latvia

Finanšu investīcija attīstībai

200 000

Ļoti pazīstams, internetā bāzēts, plaša patēriņa preču tirdzniecības uzņēmums vēlas attīstīt savu biznesu Skandināvijas valstīs. Uzņēmums meklē papildus investīcijas preču krājumu izveidei un marketingam. Nepieciešams finansējums 2 projektiem no 50.000 eiro līdz 300.000 eiro. Uzņēmumam ir milzīga pieredze interneta komercijā, izstrādātas spēcīgas platformas, profesionāla komanda un nekustamais īpašums (zeme, birojs, noliktava). Investoram ir iespēja finansēt projektu, kā arī kļūt par uzņēmuma līdzīpašnieku.

ID: 2786

ID: 2777

Inovatīva pārtikas produktu ražošana

600 000

Pārdošanā inovatīvs pārtikas produktu ražošanas uzņēmums. Eksportspējīga ražošana ar pārdomātām nišas produktu līnijām, lielisku iepakojums un ļoti atpazīstamu zīmolu. Produkcija atrodama lielveikalu tīklos gan Latvijā, gan ārvalstīs. Uzņēmums ļoti veiksmīgi darbojas arī ēdināšanas jomā, kas ir iekļauts arī kopējā piedāvājumā. Bizness ir straujas attīstības stadijā ar milzīgu izaugsmes potenciālu vistuvākajā laikā!

ID: 2777

ID: 2783

Zobārstniecība Rīgā

79 000

Pārdod zobārstniecības klīniku Rīgā. Zobārstniecība atrodas pilsētas centrā ar ļoti ērtu piebraukšanu un bezmaksas auto stāvvietām. Klīnikā ir divi kabineti ar divām zobārstniecības iekārtām, uzgaidāmo telpu un kabinetu. Klīnikā strādā četri zobārsti-protezisti un divi zobu higiēnisti. Zobārstniecības klīnika nomā par ļoti labu nomas maksu 100 kvm telpas ēkas pirmajā stāvā ar ieeju no ielas. Nepalaidiet garām iespēju iegādāties rentablu zobārstniecības klīniku!

ID: 2783

ID: 2774

Rīga, Latvia

Moderns restorāns Rīgas centrā

45 000

Pārdod biznesu - lieliski izremontētu, aprīkotu restorānu Rīgas centrā. Specializējas suši un Āzijas virtuvē, bet to var ātri un viegli pārveidot vai papildināt arī ar kādu citu modernu konceptu, jo to atļauj esošais dizains. Tam ir ļoti laba atrašanās vieta, iespēja izveidot vasaras terasi. Restorāns darbojas nedaudz vairāk kā gadu un tā remontā, aprīkojumā un atvēršanas izmaksās ir ieguldīti 100 000 EUR. Restorāns izvietots 168 m2 telpās ar labu nomas maksu mēnesī šai vietai 2200 EUR. Ir vērts pārņemt, ja meklējat izdevīgu darījumu restorānu nozarē.

ID: 2774

ID: 2758

Jūrmala

Rehabilitācijas klīnika

230 000

Pārdošanā rehabilitācijas klīnika - stacionārs Jūrmalā. Klīnika nav liela (550 kvm), taču tā atrodas ļoti klusā uz zaļā vietā. Privātās klīnikas īpašumā ir gan 2 stāvīga Jūrmalai raksturīga ēka, gan 1200 kvm zeme, kas ir iekļauta cenā. Ēkai ir piešķirts diennakts stacionāra statuss. Klīnika ir šauri specializējusies un strādā jau gandrīz 20 gadus. Ir nepieciešamais medicīnas personāls. Katrā stāvā ir 12 gultasvietas, kā arī manipulāciju, personāla un citas telpas.

ID: 2758

ID: 2745

Vecrīga

Moderns bārs Vecrīgā

60 000

Pārdošanā moderns bārs Vecrīgā! Bārs atrodas lieliskā vietā Vecrīgā, ar labu klientu plūsmu! Bārs ir iekārtots pēc labākajiem bāru standartiem ar stilīgu interjeru un jaudīgu skaņas aparatūru! Šis noteikti šobrīd ir viens no vislabākajiem bāriem Rīgā! Šobrīd bārs piedāvā tikai dzērienus - profesionāli pagatavotus kokteiļus, vīna un alus izvēli, labu šampanieti. Ir pieejamas telpas arī virtuves izveidei. Uzņēmums ir pilnībā nokomplektēts ar personālu. Pircējam ir lieliska iespēja kļūt par trendīgākā bāra īpašnieku!

ID: 2745

ID: 2743

Rīga, Latvia

Skaistumkopšanas studija Rīgas centrā

35 000

Pārdošanā lieliska skaistumkopšanas studija Rīgas centrā! Pārdomāts interjers, veiksmīgs telpu izkārtojums un prasmīga speciālistu komanda! Kosmetaloģija, radošs manikīrs, skropstu pieaudzēšana un vaksācija, frizieri un virkne ķermeņa procedūras! Ļoti liels skaits pastāvīgo klientu, kas novērtē meistaru kvalitāti! Mēneša apgrozījums 7.000-10.000 eiro robežās. Peļņa paliek 1500-2500 eiro robežās. Perfekts piedāvājums!

ID: 2743

ID: 2552

Rīga

Veļas mazgātava Rīgā

55 000

Pārdod biznesu - strādājošu un modernu, pilnībā aprīkotu veļas mazgātavu Rīgā ar attīstības perspektīvām. Tā izceļas ar individuālu pieeju klientiem un augstu kvalitāti. 150 m2 telpas ir svaigi izremontētas un moderni aprīkotas. Veļas mazgātavas apjoms šobrīd sastāda līdz 12 tonnām mēnesī. Ar esošo bāzi apjomu var palielināt līdz 18 tonnām. Klienti ir gan viesnīcas, hosteļi, bērnudārzi, frizētavas un citas organizācijas, gan arī individuālie klienti. Ļoti izdevīgs darījums jaunam īpašniekam - piedāvātā biznesa cena ir ievērojami mazāka par nepieciešamajiem ieguldījumiem, lai izveidotu tāda līmeņa veļas mazgātavu!

ID: 2552

ID: 2656

Tukuma novads, Latvia

Piena pārstrādes uzņēmums

600 000

Pārdošanā pilnībā aprīkots un strādājošs piena pārstrādes uzņēmums Tukuma novadā, 50 km attālumā no Rīgas. Cenā ietilpst nekustamais īpašums un ražošanas iekārtas piena pārstrādei un dažādu produktu ražošanai. Ražotnē 2009-2012 gadam veikta rekonstrukcija un iekārtu nomaiņa, atbilstoši mūsdienu prasībām. Svaigie un nogatavinātie sieri, jogurti, piens, kefīrs, krējums citi piena produkti tiek šeit ražoti. Ražotne nav liela (līdz 5 tonnām stundā), kura var veiksmīgi specializēties kādu nišas produktu ražošanai. Pārdošanas cena ir līdzīga pamatlīdzekļu vērtējumam.

ID: 2656

ID: 2595

Rīga, Latvia

Bērnu apģērbu izstrāde un tirdzniecība

30 000

Uzņēmums jau 8 gadus izstrādā un tirgo bērnu un jauniešu apģērbus skolai, sportam un ikdienai. Uzņēmumam ir sava mājas lapa, caur ko tiek saņemti pasūtījumi. Apģērbu ražošanu nodrošina vairāki Latvijas uzņēmumi. Skolu un sporta komandu, iepriekš saskaņotie dizaini, nodrošina biznesam stabilus un ilgtermiņa ieņēmumus. Pelnošs, radošs un darba laikam nepiesiets bizness!

ID: 2595